Luxus

Kastiel Tomasov_1a

Autor článku

GRAND MAGAZINE

GRAND MAGAZINE

Zdielať:

2.8.2017/13:04

Oáza luxusu a krásnej prírody

Kastiel Tomasov_3aArt Hotel Kaštieľ poskytuje svojim hosťom rozmanité služby – je ideálnym miestom pre dovolenky, oslavy, svadby a taktiež aj na pracovné stretnutia.

Hotel vznikol rekonštrukciou jedného z najreprezentatívnejších barokových šľachtických sídel. Nachádza sa navyše v nádhernom prostredí rozsiahleho parku, len 20 km od centra Bratislavy, na kraji obce Tomášov.

Prvotriedne služby
Dušan Hrúza, ktorý Art Hotel Kaštieľ vedie, robí všetko pre to, aby hostia tohto výnimočného hotelového zariadenia boli maximálne spokojní. Vybrať si môžu z apartmánov a izieb v duchu art deca alebo baroka. V reštaurácii Regnum majú na výber vynikajúce špeciality nielen slovenskej, ale aj maďarskej, rakúskej či českej kuchyne. Pýši sa tiež ponukou vysokokvalitných bielych a červených vín pochádzajúcich najmä zo slovenských viníc. Návštevníci reštaurácie ocenia aj možnosť posedenia na letnej terase, kde si môžu naplno vychutnať gurmánsky pôžitok.

Podmanivá príroda
17-hektárový park s bohatou zeleňou, ktorý bol vo svojej dobe jedným z prvých, ak nie vôbec prvým anglickým prírodno-krajinkárskym parkom na území horného Rakúska, je balzamom pre telo i dušu každého návštevníka. Spolu s historickým rázom kaštieľa vytvára správne romantické podmienky pre svadbu, ktorej organizáciu vám Art Hotel Kaštieľ v prípade potreby zabezpečí. Takisto poskytuje prvotriedne služby aj v oblasti rôznych firemných či privátnych akcií.

Načerpanie potrebnej energie
Luxusný wellness, 9-jamkové FootGolfové ihrisko, ihrisko Adventure Golf či počas letných mesiacov otvorený vyhrievaný bazén – to všetko sú možnosti relaxácie, ktoré Art Hotel Kaštieľ poskytuje. Milovníci prírody môžu v priľahlom parku pozorovať aj niekoľko krásnych majestátnych danielov, ktoré sú jeho stálymi obyvateľmi už od roku 2012.
Či už sa rozhodnete v hoteli stráviť pár dní dovolenky, zorganizovať pracovné stretnutie alebo si len vyraziť na obed do reštaurácie Regnum, Art Hotel Kaštieľ určite splní vaše najvyššie nároky.

Text a foto: Art Hotel Kaštieľ