Relax

1_Hotel Set2

Autor článku

GRAND MAGAZINE

GRAND MAGAZINE

Zdielať:

15.9.2017/7:48

Novinka v ponuke Hotela Set


Bratislavský Hotel Set je síce pomerne malý, avšak so svojím štvorhviezdičkovým hodnotením poskytuje hosťom perfektné služby, aby sa cítili maximálne spokojní.

Okrem kvalitných služieb tohto príjemného a útulného hotela, v ktorom sa nachádza aj reštaurácia Tearoom, je lákavá aj jeho poloha – nachádza sa vedľa zimného štadióna Ondreja Nepelu, a tak sa do centra dostanete za 10 minút.

Kdekoľvek a kedykoľvek
Novinkou Hotela Set je služba, ktorá budúcemu návštevníkovi zjednoduší celý proces rezervácie. Ide o samoobslužnú aplikáciu, pomocou ktorej si hosť môže prispôsobiť pobyt podľa vlastných predstáv. Online rezervácia funguje na princípe, vďaka ktorému návštevník môže spraviť kompletnú rezerváciu v pohodlí svojho domova – jediné, čo potrebuje, je prístup na internet. Rezerváciu možno uskutočniť nielen prostredníctvom počítača, ale aj tabletu či smart telefónu.

Hotel Set Bratislava samoobsluzný portal

Jednoduchý systém
Rezervovať izbu si možno telefonicky alebo online e-mailom. Klientovi následne príde e-mail s potvrdením rezervácie, kde nájde link na štvormiestny kód. Prostredníctvom neho sa dostane do samoobslužného portálu, kde si už môže upravovať svoju objednávku podľa svojich predstáv a potrieb.

Hotel Set Bratislava -ucet

Podľa požiadaviek klienta
Po prihlásení do šikovného systému si klient vie spraviť online check-in, a tak nemusí čas tráviť na recepcii, čo výrazne ušetrí návštevníkom hotela nielen čas, ale aj energiu. Klient sa nemusí ani báť pracovať s citlivými údajmi, ako napríklad číslo kreditnej karty či údaje z občianskeho preukazu, ktoré sú v systéme prísne chránené.


Hotel Set Bratislava -extra sluzby

Ďalej si klient môže vybrať izbu či meniť objednávky podľa potreby. Zadať do systému môže napríklad čas príchodu/odchodu, požiadať o zmenu izby alebo nahlásiť počet osôb a, samozrejme, doobjednať služby a pridať špeciálne požiadavky. Taktiež tu existuje možnosť zobrazenia podrobností hotelového účtu a online vyplnenia napríklad firemných údajov, čo možno spraviť v samoobslužnom portáli.

Text a foto: Hotel Set