Grand magazine

GRAND MAGAZINE kommt heraus seit 2004 und gehört zum Luxussegment als Direct-Mail Presse. Basierend auf der langfristigen Präsenz auf dem Markt zählt es zu den Pionieren dieser Art Presse in der Slowakei.

Magazine

Magazin / Aktuelle Ausgabe

GM_04-05_2017

GRAND MAGAZINE 4-5 2017

Čas na krásu

Vraví sa, že v máji všetko kvitne do krásy… A tak sa otázkam krásy, skrášľovania a vylepšovania všetkého (vrátane seba) venujeme práve v tomto vydaní. Zoznámime vás nielen s krehkým pôvabom šperkov, vôňami plnými nehy či novými trendovými účesmi, alebo delikátnymi modelmi šiat… To sú síce veci, ktoré nás napĺňajú radosťou a zaplavujú pocitmi šťastia, ale sú naozaj všetkým, čo nevyhnutne potrebujeme? Nie vždy je obklopenie vecami zárukou nášho vnútorného pokoja, harmónie a vyrovnanosti. Najmä, ak sa nám doma hromadia bez ladu a skladu. Upracme si teda okolo seba a tým pomôžeme aj poriadku vo svojom vnútri. Také je jedno z posolstiev minimalizmu, nového trendu, ktorý si v tomto hektickom období čoraz úspešnejšie razí cestu vpred s cieľom urobiť náš život krajším a šťastnejším. Podrobnejšie o tejto životnej filozofii, ktorá sa dotýka takmer všetkých oblastí, sa dočítate v článku Keď menej je viac.

Vydajme sa teda na cestu za šťastím a nájdime si čas na ľudí, ktorí nás napĺňajú a činnosti, ktoré nás bavia. Prejdime sa trebárs po Moskve, ktorá dnes celkom iná ako voľakedy žiari ako vybrúsený diamant, alebo po bernolákovskom kaštieli, ktorému prinavrátili barokovú krásu…
Začnime od seba, lebo to je najdôležitejšie, ale i najťažšie, ak chceme po sebe zanechať niečo naozaj zmysluplné a hodnotné, tvrdí Veronika Osvaldová, mladá autorka úspešného projektu spoločenskej zodpovednosti Smarthead, ktorú vám tiež predstavíme v tomto čísle.
Upracme si aj myšlienkový chaos v našej hlave a vykonajme „debordelizáciu“ asi tak, ako odstraňujeme nepotrebné veci z nášho počítača. To nám zasa odkazuje popredný školiteľ osobného rozvoja Ivo Toman v našom exkluzívnom rozhovore.

Verím, že vás naše články aspoň trochu naštartujú na cestu za skutočnou krásou a šťastím.

Marianna Sadloňová
šéfredaktorka

Seien Ausnahme

Wir senden GRAND MAGAZINE einer ausgewählten Gruppe von Leser. Systematische und zielgerichtete Arbeit an der Aktualisierung der Datenbank reflektierte sich in einer starken und gut gezielten Gruppe der Respondierten. Die Datenbank wurde sorgfältig die in den vergangenen Jahren gesammelt, so dass die größten Unternehmen und die wichtigsten Namen der slowakischen und Tschechische Umwelt gesammelt sind. An Verbesserung und Erweiterung arbeitet man ständig.

Ponúkame rôzne možnosti spolupráce. Hľadáte mediálneho partnera pre váš projekt či podujatie?

Schließen mit uns