Grand magazine

GRAND MAGAZINE kommt heraus seit 2004 und gehört zum Luxussegment als Direct-Mail Presse. Basierend auf der langfristigen Präsenz auf dem Markt zählt es zu den Pionieren dieser Art Presse in der Slowakei.

Magazine

Magazin / Aktuelle Ausgabe

GM_06-08_2017

GRAND MAGAZINE 6-8 2017

Farebné leto

Pestrofarebná sezóna je už v plnom prúde. V našom tradičnom Letnom špeciále sme sa usilovali priblížiť vám všetky jej odtiene. Farbami žiari nielen naša titulka a módny editoriál. Predstavíme vám aj lesk vzácnych červených diamantov i nové farebné kúsky z tohtoročnej kolekcie šperkov Possession od Piageta. „Farby sú čímsi, čo ma v živote napĺňa radosťou,“ hovorí ambasádorka značky, módna ikona Olivia Palermo a zároveň prezrádza, ako si možno spraviť farebnejším (nielen doslova) aj náš vlastný život.

Vydajme sa teda za farebnými zážitkami tohto leta! Zavedieme vás do Južnej Afriky, kde budeme putovať po Záhradnej ceste, ktorá dostala tento romantický názov vďaka úchvatnej a farbami hýriacej vegetácii. Pestré čriepky zážitkov zozbierame aj spoznávaním európskych metropol na bicykli. Zoznámime vás s modrým Dunajom a chuťami Horného Rakúska či fialovou krásou levanduľových polí…
Leto je však priam predurčené na aktívny pohyb a šport. Okrem potápania sa pod tyrkysovomodrú hladinu si nenechajte ujsť ani zaujímavé golfové turnaje. A navyše naša vynikajúca reprezentantka bieleho športu – Dominika Cibulková vám poradí, ako sa počas športovania v čase horúčav spoľahlivo chrániť pred slnkom.

K letu určite patrí aj poriadna grilovačka. Mnohí Slováci si letné mesiace bez nej ani nevedia predstaviť. Prieskum hovorí, že niekoľkokrát za mesiac griluje viac ako tretina z nás a pravidelne počas víkendov v letných mesiacov šestina z nás. Nechajte sa inšpirovať našimi radami i receptami. Okrem ružového šťavnatého mäska by však na vašom tanieri nemala chýbať ani svieža zeleň vitamínmi nabitých zeleninových šalátov.

To všetko je len časť našej farebnej letnej palety. Verím, že pri listovaní v magazíne objavíte aj ďalšie odtiene, ktoré možno spestria vaše chvíle oddychu.

Prežite nádherné leto plné nezabudnuteľných zážitkov!

Marianna Sadloňová
šéfredaktorka

Seien Ausnahme

Wir senden GRAND MAGAZINE einer ausgewählten Gruppe von Leser. Systematische und zielgerichtete Arbeit an der Aktualisierung der Datenbank reflektierte sich in einer starken und gut gezielten Gruppe der Respondierten. Die Datenbank wurde sorgfältig die in den vergangenen Jahren gesammelt, so dass die größten Unternehmen und die wichtigsten Namen der slowakischen und Tschechische Umwelt gesammelt sind. An Verbesserung und Erweiterung arbeitet man ständig.

Ponúkame rôzne možnosti spolupráce. Hľadáte mediálneho partnera pre váš projekt či podujatie?

Schließen mit uns