Grand magazine

GRAND MAGAZINE was first published in 2004, it sits firmly and prominently within the ‘Luxury’ segment of the media market and had due to its longevity in this sector ranks as one of the premier publications in this genre.

Magazine

Magazine / Current edition

GM_06-08_2016_SK

GRAND MAGAZINE 6-8 2016

Letné rozmary

Magická ročná sezóna sa práve začína. Pre väčšinu z nás znamená čosi viac ako len obyčajné, v poradí druhé obdobie kalendárneho roka. Dni sú dlhšie, plné slnka, tepla, lásky, dobrodružstva… Hoci vzhľadom na vrtkavé počasie, ktoré panuje v čase, keď píšem tieto riadky, mi nevdojak napadla „hláška“ Rudolfa Hrušinského z kultového filmu Rozmarné léto: „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným…“

V lete chceme konečne všetci vypnúť, zrelaxovať, užiť si, stráviť čo najviac času s rodinou či priateľmi, a možno konečne… aj sami so sebou! Do dvoch prázdninových mesiacov sa usilujeme vtesnať všetko to, čo sme v návale povinností počas pracovného roka zanedbali, nestihli, nedokončili… Asi to tak má byť, veď všetci máme nárok na vytúženú dovolenku. A po nej zasa spomínať na dni plné slnka a predĺžiť si nevšedné chvíle. Nič proti tomu, ak sa plánovanie ako aj samotný pobyt na dovolenke pre nás nestane ďalším neplánovaným stresom v honbe za vysneným rajom.
Verím, že prežijete leto v pokoji a šťastí, aj keď nie tak dobrodružne ako hrdinka našej reportáže Za mantami do Mexického zálivu. Môžete však vplávať do vĺn luxusu a zakúsiť vzrušujúce i búrlivé dni na mori v exkluzívnych jachtách. Ak vám stačí menej adrenalínu, vychutnajte si leto hoci na pokojnejšej slovinskej riviére, prípadne v Stegersbachu, v susedných burgenlandských kúpeľoch, ktoré sú ozajstným balzamom na telo i dušu.

Nech si zvolíte čokoľvek, želám Vám nádherné a bezstarostné chvíle podľa Vašich predstáv!

Marianna Sadloňová
šéfredaktorka

Be exceptional

We are also sending GRAND MAGAZINE to selected group of readers. Systematic and purposeful work on database update is reflected in strong and well-targeted group of respondents. The database was being carefully gathered during past years resulting in collection of largest companies and most important names of Slovak and Czech business environment. We are constantly working on its improving and expanding.

Ponúkame rôzne možnosti spolupráce. Hľadáte mediálneho partnera pre váš projekt či podujatie?

Connect with us