Grand magazine

GRAND MAGAZINE was first published in 2004, it sits firmly and prominently within the ‘Luxury’ segment of the media market and had due to its longevity in this sector ranks as one of the premier publications in this genre.

Magazine

Magazine / Current edition

GM_06-08_2017

GRAND MAGAZINE 6-8 2017

Farebné leto

Pestrofarebná sezóna je už v plnom prúde. V našom tradičnom Letnom špeciále sme sa usilovali priblížiť vám všetky jej odtiene. Farbami žiari nielen naša titulka a módny editoriál. Predstavíme vám aj lesk vzácnych červených diamantov i nové farebné kúsky z tohtoročnej kolekcie šperkov Possession od Piageta. „Farby sú čímsi, čo ma v živote napĺňa radosťou,“ hovorí ambasádorka značky, módna ikona Olivia Palermo a zároveň prezrádza, ako si možno spraviť farebnejším (nielen doslova) aj náš vlastný život.

Vydajme sa teda za farebnými zážitkami tohto leta! Zavedieme vás do Južnej Afriky, kde budeme putovať po Záhradnej ceste, ktorá dostala tento romantický názov vďaka úchvatnej a farbami hýriacej vegetácii. Pestré čriepky zážitkov zozbierame aj spoznávaním európskych metropol na bicykli. Zoznámime vás s modrým Dunajom a chuťami Horného Rakúska či fialovou krásou levanduľových polí…
Leto je však priam predurčené na aktívny pohyb a šport. Okrem potápania sa pod tyrkysovomodrú hladinu si nenechajte ujsť ani zaujímavé golfové turnaje. A navyše naša vynikajúca reprezentantka bieleho športu – Dominika Cibulková vám poradí, ako sa počas športovania v čase horúčav spoľahlivo chrániť pred slnkom.

K letu určite patrí aj poriadna grilovačka. Mnohí Slováci si letné mesiace bez nej ani nevedia predstaviť. Prieskum hovorí, že niekoľkokrát za mesiac griluje viac ako tretina z nás a pravidelne počas víkendov v letných mesiacov šestina z nás. Nechajte sa inšpirovať našimi radami i receptami. Okrem ružového šťavnatého mäska by však na vašom tanieri nemala chýbať ani svieža zeleň vitamínmi nabitých zeleninových šalátov.

To všetko je len časť našej farebnej letnej palety. Verím, že pri listovaní v magazíne objavíte aj ďalšie odtiene, ktoré možno spestria vaše chvíle oddychu.

Prežite nádherné leto plné nezabudnuteľných zážitkov!

Marianna Sadloňová
šéfredaktorka

Be exceptional

We are also sending GRAND MAGAZINE to selected group of readers. Systematic and purposeful work on database update is reflected in strong and well-targeted group of respondents. The database was being carefully gathered during past years resulting in collection of largest companies and most important names of Slovak and Czech business environment. We are constantly working on its improving and expanding.

Ponúkame rôzne možnosti spolupráce. Hľadáte mediálneho partnera pre váš projekt či podujatie?

Connect with us