O časopise

GRAND MAGAZINE vychádza od roku 2004 a patrí do segmentu luxusnej directmailovej tlače. Na základe svojho dlhodobého pôsobenia na trhu sa zaraďuje medzi priekopníkov tohto druhu tlače na Slovensku.

GM_09-10_2017

GRAND MAGAZINE združuje všetkých, ktorých zaujíma luxus a životný štýl. Naši čitatelia sú vysokopostavené osobnosti s vyhraneným vkusom, vysokou inteligenciou, sú mimoriadne sčítaní a rozhľadení. Preto sa im snažíme ponúknuť atraktívne materiály spracované na vysokej úrovni s dôrazom na modernú grafiku. Kategoricky sa vyhýbame „lacným“ témam, závistlivým hodnoteniam či konštatovaniam v redakčných materiáloch a, samozrejme, bulváru.

GRAND MAGAZINE nepatrí do série produktových katalógov, je to živý magazín redakčne sa venujúci exkluzívnym témam z domova i zahraničia. Zahŕňajú široké spektrum produktov, spoločností, osobností, krajín a oblastí zo všetkých kútov sveta.

Náš magazín je založený na čitateľskej i obsahovej exkluzivite. Preto sa neraz stáva, že danú tému či rozhovor s poprednou osobnosťou prinášame ako jediní na Slovensku. Samotní čitatelia tento prístup vítajú, nechcú časopis, ktorý by bol iba katalógom produktov, zaujímajú ich aj informácie, ktoré ich obohatia.

Pri príležitosti 10. ročníka vydávania GRAND MAGAZINE nastal posun v distribúcii s cieľom sprístupniť náš titul širšiemu okruhu čitateľov. Okrem tradičnej directmailovej cesty je magazín aj v predaji, a to exkluzívne v sieti predajní tlače Mediaprint-Kapa, Geco Tabak, Tesco a kníhkupectve Martinus. Nájdete nás aj na všetkých pobočkách bánk na Slovensku, veľvyslanectvách a ambasádach. Náš magazín distrubuujeme aj do 4 a 5 hviezdičkových hotelov ich izieb, apartmánov a na recepcie, do vybraných VIP reštaurácií  a takisto aj do salónov krásy, wellness a SPA centier po celom Slovensku a v pohraničí.

GRAND MAGAZINE zasielame vybranému okruhu respondentov, našich čitateľov, ktorí sú zaradení v databáze. Tá je veľmi citlivo vytvorená podľa nášho vlastného kľúča, pravidelne aktualizovaná.