Značka Sage vstupuje na slovenský trh

164
Sage
Sage

Na slovenský trh vstupuje prestížna značka Sage, patriaca do portfólia austrálskeho výrobcu kuchynských spotrebičov Breville.

Exkluzívnym distribútorom pre náš, český, poľský a maďarský trh bude skupina FAST, ktorá v súčasnosti distribuuje široké portfólio vlastných a medzinárodných značiek v oblasti spotrebnej elektroniky, domácich elektrospotrebičov, hudobných nástrojov, telekomunikačnej techniky, kancelárskej techniky a hodiniek. Pridaním značky Sage do portfólia zároveň skupina FAST rozširuje ponuku prémiových produktov určených aj pre najnáročnejšiu klientelu.

Sage
Sage

Značka Sage ponúka širokú škálu kuchynských spotrebičov, ktoré v tomto segmente reprezentujú najvyššiu, tzv. high-end kategóriu. Ide o prístroje určené pre domácnosti, no vďaka vysokej kvalite materiálov a spracovania, ako aj funkčnosti a dlhej životnosti, ich používajú i mnohí profesionáli.

Sage
Sage

Portfólio Sage zahŕňa spotrebiče určené na prípravu jedla, vrátane grilov, food procesorov a hrncov na pomalé varenie. V ponuke však zákazníci nájdu aj rôzne špeciálne prístroje – údiacu pištoľ, multifunkčný varič na vajíčka, sendvič gril či výrobník zmrzliny. Medzi tradične najpredávanejšie produkty tejto značky patria kávovary, grily a rýchlovarné kanvice. Milovníkov zdravého životného štýlu zase potešia odšťavovače, citrusovače a mixéry určené na spracovanie ovocia a zeleniny.

„Sme veľmi hrdí na to, že do nášho portfólia pribudla ďalšia značka, ktorá ponúka výrobky bez kompromisov, schopné naplniť aj očakávania zákazníkov, čoraz kreatívnejších vo svojich kulinárskych aktivitách. Vďaka spotrebičom Sage si môžu trúfnuť na nové postupy a spôsoby úpravy jedál, donedávna „privilegované“ len vo vybraných reštauráciách,“ hovorí na margo uvedenia značky Sage konateľ spoločnosti FAST PLUS na Slovensku Peter Benický.

Text: redakčný článok, foto: Sage