Terre d’Agrumes – ideálna jarná bytová vôňa

228
Terre d'Agrumes

Svieži koktail namiešaný z niekoľkých druhov citrusov so štipkou drevitých tónov – to je presne vôňa, ktorá vás v tomto období dobije energiou, dodá dobrú náladu a zmierni stres. Obklopte sa novinkou, bytovou vôňou Terre d’Agrumes, vyrobenou vo Francúzsku z prírodných esencií bez chemických konzervantov.

LePatio vôňu odporúča ženám i mužom vo forme sprejov, aromatických olejov, ozdobných sviečok, vonných tyčiniek, vonných amuletov alebo závesných vrecúšok do skrine.

Terre d'Agrumes Citrusové esencie sú ideálne na doplnenie energie

Koniec zimy a začiatok jari si žiada energetickú vzpruhu. Okrem rôznych detoxikačných programov je dobré dodať si energiu v podobe sviežej vône aj vo svojich interiéroch. Terre d’Agrumes je vďaka spojeniu niekoľkých druhov citrusov vrátane horkého pomarančovníka ideálnym prostriedkom, ktorý vaše telo nabije energiou, privolá dobrú náladu a zbaví vás tak stresu. Mandarínka svojou silicou posilňuje imunitu a odstraňuje melanchóliu, ktorú pociťujeme pri nedostatku slnečného svitu. Pomaranč je známe antidepresívum a navyše zmierňuje nervozitu a stres.

Terre d'Agrumes

Krajina citrusov je na Sicílii

V krajine citrusov, ako by sa dal preložiť názov bytového parfumu Terre d’Agrumes, sa zamilujete do vône práve rozkvitnutého sadu ležiaceho na úpätí sicílskej sopky Etny. Dokonalé spojenie slnečného bozku a iskrivej sviežosti citrusov všetkých druhov v tejto voňavej kompozícii prináša do vašich domovov energiu, radosť a regeneráciu.

Tip LePatia:

Získajte Terre d’Agrumes vo forme interiérového spreja. Intenzitu vône si jednoducho volíte sami. Spreje Estéban sú zdravotne bezpečné, bez ftalátov a konzervačných látok. Účinkujú okamžite a intenzívne.

Terre d'Agrumes

O firme Estéban

Luxusné bytové parfumy Estéban v južnom Francúzsku vyrábajú už viac ako tridsať rokov. Nenapodobiteľná kombinácia stredozemného životného štýlu s japonskou kultivovanosťou a zmyslom pre inovácie doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický prístup – napr. všetky vonné sviečky sú 100 % prírodné a bez pridaných chemikálií. Estéban ako prvý uviedol na trh elektrické difuzéry, ktoré interiér prevoňajú efektívnejšie ako klasická aromalampa. Pre značku je typická neglazovaná keramika využívaná ako nosič vôní.

Text: redakčný článok, foto: archív