V Ponteo bude hostí sprevádzať smart asistent MAX

404
Ponteo
Od konca marca bude hotelových hostí v bratislavskom Ponteo Activity Park Rusovce sprevádzať smart spoločník a osobný asistent MAX.

Od konca marca bude hotelových hostí v bratislavskom Ponteo Activity Park Rusovce sprevádzať smart spoločník a osobný asistent MAX. Spolupráca slovenského hotela a startupu HotelioHub priniesla spojenie desaťročných skúseností a inovácie.

Cieľom jedinečnej aplikácie je, aby mali hostia lepší zážitok už od prvej minúty pobytu. MAX Vám ponúkne komfort pre-check in odporučí čo sa oplatí zažiť v rámci hotela a v jeho okolí. Pre tých čo cestujú sami, dokonca nájde parťáka na squash, bowling či iné spoločné aktivity.

Ponteo

Inovácie a nové trendy v komunikácii neobchádzajú ani cestovný ruch. Zákazníci majú množstvo príležitostí preskúmať zariadenie a na základe informácií a hodnotení si urobiť obraz, či má potenciál naplniť ich očakávania. Základom je osloviť zákazníkov s ponukou služieb a následne vedieť vyhodnotiť ich spokojnosť. Počas samotného pobytu je nositeľom informácií personál či in-house komunikácia v podobe rôznych nosičov. „Výzvou v komunikácii je sprevádzať hotelového hosťa počas celého pobytu. Je pre nás dôležité, aby si vďaka personalizovanej komunikácii mohol vychutnať všetko, čo preferuje a objaviť tak naplno výhody našej krásnej lokality a bohatej ponuky multifunkčného Ponteo Activity Parku. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli úzko spolupracovať s inovatívnym start upom na dokončení aplikácie I am MAX,“ hovorí Jaroslav Jaroš, riaditeľ Ponteo Activity Park Rusovce, Bratislava.

Cieľom jedinečnej aplikácie je, aby mali hostia lepší zážitok už od prvej minúty pobytu.

Tvorcovia aplikácie I am MAX reflektujú osobné skúsenosti a narastajúce globálne trendy v hotelovom segmente z pohľadu hoteliérov a hostí. „Napríklad taký smart phone je pre hostí ich najbližším priateľom „na cestách“ preto sa s MAXom psychologicky rýchlo stotožnia. Socializácia je ďalším trendom prichádzajúci z co-working centier, ktorý sa rozširuje hlavne v západnej Európe do hotelového segmentu. Aplikácia I am Max ponúka pridanú hodnotu pre obidve strany. Hotelovým hosťom slúži ako osobný smart asistent, pre čo najlepší zážitok. Hoteliérom poskytuje možnosť získavať dáta, ktoré potrebuje v konkrétnom čase a personalizovať svoj marketing na svojich hostí aj keď sú mimo hotela.“ hovorí Lukáš Vencelík CEO & co-founder platformy I am MAX.

Ponteo
MAX je šikovný spoločník a sprievodca v jednom a pri tom hosť potrebuje len svoj mobil.

MAX je šikovný spoločník a sprievodca v jednom a pri tom hosť potrebuje len svoj mobil. Užívateľom po inštalácii zadarmo ponúka užitočné funkcie. je to najmä precheck-in, vďaka ktorému má hosť pripravenú izbu už pred príchodom do hotela. Cestovateľom dokáže promptne predstaviť čo ponúka hotel v čase ich pobytu, odpovedať kedy je check-out, aj kde sa nachádza wellness. Podľa vopred zadaných osobných preferencií ponúkne tiež alternatívy voľnočasových aktivít, ktoré by mohli byť pre zákazníka atraktívne. Inováciou je hľadanie spar ring partnera na spoločné aktivity. Máte chuť na tenisovú partičku alebo hodinku bowlingu, ale cestujete sám? Žiaden problém! Stačí sa pridať k inému hosťovi alebo dať príspevok na nástenku v aplikácii. Iní hostia váš príspevok uvidia a môžu sa k vám poľahky pridať a vy si jednoducho zarezervujete kurty či dráhu.

Aplikácia je pre hostí dostupná zadarmo na stiahnutie v Google Play a Apple App store a jej inštalácia predstavuje pár klikov, čiže je vhodná pre všetky vekové skupiny.

Text a foto: Ponteo