Doprajte si nové obzory a nájdite rovnováhu v Ponteo

187
Ponteo
Ponteo

Ponteo Activity Park je miesto, ktoré pôsobí na pomyselných i reálnych hraniciach už desiaty rok. Svojim klientom prináša kvalitnú ponuku služieb reflektujúcu potreby moderného človeka.

Pre majiteľov je to osobná záležitosť a ich cieľom je ponúknuť obyvateľom Bratislavy a okolia komplexné služby ubytovania, kvalitnej gastronómie, kongresových služieb, športového vyžitia, relaxu a zábavy.

Ponteo

Lokalita na hranici troch štátov

Centrum Bratislavy na dojazd desiatich minút autom, Rakúsko a Maďarsko na dosah ruky – to sú hlavné výhody miesta pre podnikateľov a firmy, ktoré ocenia príjemné prostredie na nerušené obchodné stretnutia alebo flexibilitu európskeho rozsahu. Na strane faktických benefitov stojí aj spojenie mesta s prírodou a dostupnosť.

Ponteo

Inšpirácia a nová kultúra kongresov

Ide o to ľudí inšpirovať, a to nielen charakterom kongresových miestností s dostatkom denného svetla a výhľadmi, ktoré dávajú pocit uvoľnenia v protiklade s dynamikou pracovného nasadenia. Multifunkcia ponúka priestor i pre potreby čerpania sociálnych fondov či zamestnaneckých benefitov. Od charakteru samotného zariadenia cez ponuku ubytovania, kvalitnej gastronómie, uvoľnenej atmosféry v priestoroch Ponteo Bar & Bowling s novým projektom šport fan zóny až po ponuku špeciálnych kongresových a teambuildingových programov.

Ponteo

Rovnováha ako koncept

Dnes je efektivita to, o čo sa snaží každý z nás. Je náročné spojiť prácu, rodinu a čas pre seba do jedného celku. Život aktívnych ľudí inšpiroval i majiteľov, aby vytvorili multifunkčné zariadenie, ktoré vyhovie potrebám jednotlivcov i firiem. Už jednu dekádu spája koncept prácu so zábavou a aktivitu s relaxom, ale hlavne ľudí navzájom. V súčasnej dobe v Ponteo zahájili spoluprácu s inovatívnym start-upom – HotelioHub. Aplikácia I am MAX je šikovný sprievodca po zariadení. Na jednom mieste sa vám tak otvára veľa možností, ktoré stojí za to objaviť.

Text a foto: Ponteo