Novinky v domácnosti

199
Dyson
Vysávač Dyson

Inteligentné umývačky riadu

Starostlivosť o domácnosť nezávisle od času a priestoru. Znie to ako sci-fi? Pozrite sa na to, ako sa môže váš každodenný život zmeniť už dnes. Vďaka spotrebičom Siemens, ktoré v sebe skrývajú tie najpokročilejšie technológie, budú domáce práce jednoduchšie, ovládanie spotrebičov zábavnejšie a vám zároveň ostane viac voľného času.

Domov v jednej aplikácii

Vďaka systému Home Connect je možné prostredníctvom diaľkového monitoringu ovládať, kontrolovať a meniť nastavenie každého spotrebiča, ktorý je do systému zapojený, a to cez smart telefón alebo tablet. Cez špeciálnu aplikáciu možno na diaľku spotrebič zapínať, vypínať, navoliť programy alebo kontrolovať ich aktuálny priebeh. Aplikácia obsahuje množstvo praktických rád a tipov na mieru ku každému zapojenému spotrebiču, ako aj informácie o vhodnom príslušenstve, stave spotrebičov či technickej podpore.

Home Connect a umývačka riadu

Siemens
Umývačka riadu Siemens

Jedným zo spotrebičov, ktoré je možné do systému Home Connect zapojiť, je aj umývačka riadu. Tá vďaka nemu za vás navolí najvhodnejší program a informuje vás o stave umývania, ako aj o jeho dokončení. Voľne stojaca umývačka riadu Siemens SN278I36TE ponúka okrem aplikácie taktiež systém brilliantShine so sušením Zeolith® zabezpečujúci výnimočne žiarivé a suché sklo. Funkcia varioSpeed Plus zaisťuje 3x rýchlejšie umývanie a sušenie s dokonalými výsledkami. A vďaka technológii Home Connect zašle správu, nielen keď doumýva, ale aj v prípade, ak dochádza v zásobníku leštidlo alebo treba kúpiť nové tablety.

www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Efektívne a ekologicky

Brabantia
Kôš Brabantia

Holandský výrobca Brabantia prichádza s novinkou na triedenie odpadkov – košom Bo Pedal Bin. Model je k dispozícii vo viacerých kombináciách – s jedným (36 l), dvoma (11 + 23 l) alebo tromi (11 l) odnímateľnými vnútornými vedierkami, ktoré sú vyrobené zo stopercentne recyklovaných materiálov. Vybrať si možno z ôsmich krásnych odtieňov vrátane dvoch exkluzívnych minerálnych farieb – zlatej a betónovej šedej.

www.brabantia.com

Nie je guľa ako guľa

Na svete je prevratný vysávač bez nutnosti výmeny filtrov – Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2. Vďaka špeciálnej technológii je separácia prachu natoľko účinná, že si nevyžaduje pranie ani výmenu filtrov. Pôvabný pomocník v tvare gule sa vyznačuje vysokým sacím výkonom a ľahkou manipuláciou – po prevrátení sa sám vráti späť na kolesá. K príslušenstvu patrí samoprepínacia hubica PneumaticHead, kombinovaná štrbinová/kefová hubica a hubica na čalúnenie.

www.dyson.sk.

Pripravila: Dagmar Murgašová, foto: archív značiek