LASERCENTER pozdvihne vašu prirodzenú krásu

1719
Lasercenter

K

rásna svieža pleť a hladká pokožka tela sú synonymami mladosti. S pribúdajúcim vekom sa prirodzená plnosť tváre vytráca, ubúda kolagén a vznikajú prvé vrásky. Koža na tele postupne ochabuje, stráca pružnosť. Moderná estetická medicína však už dokáže zvrátiť stopy času, napríklad pomocou kvalitných laserov.

FOTONA je jeden zo špičkových laserov vyvinutý tímom špecialistov v spolupráci so svetovými medicínskymi odborníkmi, ktorí vyvíjajú stále novšie a ešte efektívnejšie nastavenia. Je úžasné, že tento prístroj ponúka toľko možností využitia. Aby sa však jeho hodnota zúročila v praxi, je potrebný zohratý tím kliniky, ktorý klientovi dokáže odporučiť a následne zrealizovať najvhodnejší postup ošetrenia s ohľadom na individuálne potreby klienta.

MUDr. Marianna Bieliková, PhD.
MUDr. Marianna Bieliková, PhD.

Krásna tvár a telo

MUDr. Marianna Bieliková, PhD. – špecialistka na estetickú dermatológiu a laserovú medicínu, ktorá vás sprevádza na ceste za prirodzenou krásou:

„4D laserový lifting posúva omladzovacie zákroky na novú úroveň. Už po prvom vyskúšaní laseru FOTONA sme boli očarení viditeľnými výsledkami, čo nás následne viedlo až ku kúpe tohto úžasného prístroja, ktorý krásne doplnil portfólio vybavenia našej kliniky.Sme tu pre vás, aby sme vám poradili to najvhodnejšie ošetrenie pre váš vek a stav pokožky, aby ste od nás odchádzali spokojní a hlavne bez vrások a chybičiek krásy. Je to možné len so špičkovým prístrojovým vybavením a skúseným tímom ľudí, ktorí milujú a ovládajú svoju prácu. Toto všetko v Lasercenter nájdete.“

Laserový 4D lifting je systém neinvazívnych synergicky pôsobiacich laserových procedúr na ošetrenie vonkajšej aj vnútornej časti tváre a ústnej dutiny, ktoré umožňujú kontrakciu kolagénových vláken v celej hrúbke kože s cieľom jej dlhodobého spevnenia a dodania objemu bez použitia injekcií. Týmto štvorrozmerným ošetrením je možné dosiahnuť komplexné omladenie pleti na štyroch úrovniach, zasiahnutím hlbších, stredných a povrchových spojivových štruktúr kože, ako aj úpravou nerovností pleti.

4Dlaserový lifting je líder v boji proti starnutiu pleti, nevyžaduje anestéziu ani čas na zotavenie pacienta (alebo len minimálny) a môže sa vykonávať počas celého roka.

,,4D laserový lifting posúva omladzovacie zákroky na novú úroveň.”

Pri telových partiách sa zameriavame na laserový Skin Tightening, kde dosahujeme výrazné vypnutie lokálnych partií tela, akými sú paže, oblasť nad kolenami či bruško.

MUDr. Danuta Chládeková
MUDr. Danuta Chládeková

Intímne partie opäť v pohode

MUDr. Danuta Chládeková – skúsená gynekologička, ktorá pomáha svojim klientkam so zdanlivo neriešiteľnými problémami:

„Inkontinencia moču, vaginálna suchosť, ochabnutá koža ohanbia čiprolapsy sú gynekologicko-urologické stavy, ku ktorým sa mnohé ženy hanbia priznať, a to napriek tomu, že im značne znepríjemňujú osobný, sexuálny či spoločenský život. Preto je úžasné, že tieto intímne problémy vieme veľmi diskrétne riešiť jednoduchým ambulantným zákrokom bez potreby anestézie či chirurgického zásahu a klientka ani nie je obmedzovaná v bežných aktivitách.“

IncontiLase a IntimaLase sú unikátne patentované neinvazívne zákroky Er: YAG laserom Fotona. IntimaLase je zákrok určený pre neinvazívne fototermálne spevnenie pošvy bez nutnosti anestézie a bez chirurgického rezu.

IncontiLase je zákrok určený k liečbe miernej a stredne ťažkej stresovej inkontinencie. Ošetrenie je založené na neablatívnej fototermálnej stimulácii kolagénu. Spevňovaním tkaniva vaginálnej sliznice vzniká väčšia opora močového mechúra. V oboch prípadoch ide o ambulantný zákrok bez anestézie, bez nutnosti chirurgického zásahu a bez potreby rekonvalescencie.

IncontiLase a IntimaLase sú unikátne patentované neinvazívne zákroky Er: YAG laserom Fotona.

Výsledky klinických štúdií potvrdzujú, že ide o efektívne, bezpečné a komfortné ošetrenia bez vedľajších účinkov.

Text: redakčný článok, foto: archív