Ideálny parťák

412
Hyundai i20

Je šikovný a spoľahlivý, veľmi ľahko sa ovláda, ponúka vynikajúci pomer ceny a hodnoty a má najmodernejšie technológie. Voľbou modelu Hyundai i20 chybu určite nespravíte.

U Slovákov a Sloveniek obľúbený Hyundai i20 prešiel modernizáciou. Nielen z dizajnovej, ale aj z technickej stránky. Sebavedomie mu poskytuje maska chladiča s trojrozmerným dizajnom, ktorej sekundujú nové predné svetlomety s denným LED svietením. Bočná silueta s čiernym zadným stĺpikom definuje model i20 zboku. Zadná časť je opticky širšia vďaka novým zadným svetlometom s LED technológiou a zadná lišta zvýrazňuje šírku auta. Bokom neostáva ani kreativita. Dvojfarebná karoséria vás spoľahlivo odlíši od spolupútnikov na cestách.Hyundai i20Pozitívna nálada vás neopustí ani po nasadnutí do i20. Nová palubná doska poteší najmä 7-palcovým displejom, ktorý ponúka konektivitu vo forme Apple CarPlay a Android Auto. A k dispozícii je aj integrovaná navigácia. Nový Hyundai i20 teda myslí na všetky generácie.

Pozícia volantu, pedálov a sedadla vytvára ideálnu kombináciu na pohodlnú jazdu v meste. To však nijako vodiča neobmedzuje ani v prípade dynamickejšej jazdy. Vyladenie podvozka je komfortné, no nesklame vás ani v zákrutách. Hyundai i20 je preto skvelou voľbou nielen pre mladý pár, ale aj pre skúsenejšiu generáciu cestovateľov, ktorá ocení bezproblémové ovládanie klimatizácie klasickými ovládačmi. Každý model i20 ponúka delené sedadlá, priestor je dostatočný aj pre rodiny s deťmi.

Najväčšou výhodou modelu Hyundai i20 je jeho prispôsobivosť.

Filozofiu rozumnej voľby reprezentujú aj motory. Ste fanúšikom klasického atmosférického motora? Nech sa páči, verzia 1,2i je určená práve vám. Ponúka sa v dvoch výkonových verziách – 55 kW (75 k) a 62 kW (84 k). Ak radi šliapnete na plyn, vašou voľbou bude turbodúchadlom prepĺňaný motor 1,0 T-GDi. Opäť máte k dispozícii dva varianty – s maximálnym výkonom 74 kW (100 k) a 88 kW (120 k). Opäť dôkaz, že Hyundai myslí aj na športovo orientovaných vodičov.Hyundai i20

A nielenže na nich myslí, ale dokáže na nich aj dávať pozor! Odkliknite si v konfigurátore Safety Pack a získate ochranu v podobe autonómneho núdzového brzdenia v prípade, že vodič nereaguje na prekážku pred sebou, systém udržiavania jazdného pruhu, automatické prepínanie diaľkových svetiel a sledovanie únavy vodiča.

Ešte stále pochybujete o tom, že nový Hyundai i20 je nielen auto, ale aj spoľahlivý partner na kratšie aj dlhšie cesty? Smart Pack vám ponúkne inteligentný kľúč s automatickým otváraním dvier. Inak povedané, auto vás zacíti a vie, že ste pri ňom. Naštartujete jednoduchým stlačením tlačidla.Hyundai i20

Najväčšou výhodou modelu Hyundai i20 je jeho prispôsobivosť. Bez problémov sa prispôsobí každej situácii, s ktorou sa vodič bežne na cestách stretáva. Je to jednoducho ideálny partner. A to aj pre tých, ktorí si vyberajú auto bez emócií a s chladnou hlavou.

Viac informácií o novom Hyundai i20 nájdete na www.hyundai.sk.

Text a foto: Hyundai Slovakia