Láska v štýle Lýdie Eckhardt

871
Eckhardt
Tradícia módnych prehliadok Lýdie Eckhardt trvá už 27 rokov.

Tradícia módnych prehliadok Lýdie Eckhardt trvá už 27 rokov. Vždy sa nesie v znamení témy, ktorá vyvoláva zamyslenie, pousmiatie i dojatie. Jej najnovšia téma májovej prehliadky bola naozaj krásna – S LÁSKOU.

EckhardtTáto téma k máju vyslovene patrí. Módny salón LE s láskou pripravoval tri mesiace kolekciu, ktorá pozostávala zo 100 modelov jarnej a letnej módy a bola plná farieb, kvetov či prúžkov.  Nechýbala ani obľúbená riflová kolekcia.

Emócie i nápoj lásky…

Slávnostnú atmosféru módnej prehliadky sme si užili dňa 11. 5. 2018 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. V hoteli, ktorý ako hlavný partner fashion show vytvára vždy priateľskú atmosféru, má úžasný catering, príjemný personál a všetci návštevníci sa v ňom cítia výborne. K príjemnému večeru, kde panovala skvelá nálada, ale aj emócie, prispela i spoločnosť ST.NICOLAUS, ktorá viac ako 150 rokov prináša na trh obľúbené liehoviny a destiláty. Na tento večer dokonca pripravila exkluzívny miešaný drink Nápoj lásky…

Dovolenková kolekciaEckhardt

Leto si málokto vie predstaviť bez dovoleniek. Medzi modelmi nechýbali vyslovene dovolenkové ľahké outfity, pohodlné modely na letné teplé počasie… Táto dovolenková kolekcia patrila jednému z hlavných partnerov prehliadky, spoločnosti HYDROTOUR. Popredná slovenská cestovná kancelária, ktorá je zosobnením svojho claimu Máme radi leto! si priazeň dovolenkárov získala vďaka atraktívnym destináciám, každoročne inovovanému programu a kvalitným službám.

Pôvab, zvodnosť a vášeň

EckhardtModelky, ktoré sú na módnych show LE vždy usmiate a dobre naladené, líčili vizážisti značky REVLON, ktorá zosobňuje pôvab, sexy štýl a vo svojich inšpiráciách sa opiera o zvodnosť, provokáciu a vášeň. Neuveriteľných 18 rokov trvá aj spolupráca so spoločnosťou Fiorangelo, ich topánky si obľúbili nielen modelky, ale takmer všetky dámy!

To, čo sa osvedčilo netreba meniť….a tak je to aj s Monikou Zábojníkovou , ktorá spoločne s dievčatami zo SALÓNU KRÁSY MONIKA vytvorila nádherné večerné účesy.

Večer šarmu a pohodyEckhardt

Lýdia dala priestor aj firme, ktorá zo starých riflí vyrába hračky, šperky, vankúše a na prehliadku vytvorila kolekciu riflových tašiek. Soňa Borowiecka pod svojou značkou Sohemi vytvorila do jednej z kolekcií originálne čelenky a kvetinové doplnky.

Medzi účinkujúcimi sme mali možnosť počuť speváčku Dominiku Titkovú, tanečníkov zo skupiny Old School Brothers a sólistu Miroslava Žilku. Bol to jedinečný galavečer plný módy, šarmu a dobrej nálady.

A na záver k téme hovorí Lýdia: „Aj láska je hodnota, u mnohých tá najvyššia, ktorú si však nevieme kúpiť, ani sa nedá stanoviť jej cena, ale dokážeme ju pestovať. Aj tu platí, že je potrebné začať od seba: poskytnúť nezištnú pomoc, niekedy postačí aj láskavé slovo, ktoré dokáže naštartovať vnútornú pohodu nielen pre okolie, ale aj v našej duši.“

Text: Essensia, foto: Archív LE