Nové línie v luxusne svietiacom sortimente ELUSIA

431
Dohar

Súčasné trendy osvetlenia valcujúce svetelný trh vystihujú čisté línie, priemyselný štýl a kvalitná európska výroba.

DoharTýmito charakteristikami sa vyznačujú aj svietidlá v sortimente spoločnosti ELUSIA, ktorá na slovenskom a českom trhu svietidiel pôsobí už viac ako 10 rokov. Svietidlá od ELUSIE sú demonštráciou synergie najmodernejšieho dizajnu a najkvalitnejších technológií. Nejde len o atraktívne kúsky bez účelovosti, ale vysoko profesionálne prevedenie po každej stránke. Najsúčasnejšie LED technológie s kvalitnými čipmi, energetická úspornosť a zároveň dlhodobá životnosť podfarbená príjemnými tónmi osvetlenia pospájané do jedného TOP produktu – presne to prezentuje ELUSIA a značky svietidiel, ktorými je výhradným predajcom v Čechách a na Slovensku.

Ako žiari nová značka DOHAR?

DoharVýhody svietidiel Shilo od Elusie už využíva mnoho klientov, ktorí si zvykli na kvalitu prevedenia, jednoduchú údržbu a rozumnú spotrebu. A nakoľko aj svetelná móda je premenlivá a vyvíjajúca sa, Shilo prináša na trh nový brand pod netradičným názvom DOHAR. Koncept z pera dizajnéra Dominika Respondeka a jeho kreatívneho tímu kombinuje originálne línie s industriálnymi formami. Ergonomické zmýšľanie s vysokou funkcionalitou premietnuté do osvetlenia DOHAR dodáva priestoru nadštandardne moderný look a zároveň prináša nový uhol osvetlenia. Moderné dekoratívne svietidlá DOHAR sú vhodné do veľkých komerčných priestorov, no dokážu pozdvihnúť na iný level aj priestory hotelov, reštaurácií či domáce zázemie. Pokiaľ túžite dodať vášmu interiéru punc originality a moderny, svietidlá DOHAR vám s tým pomôžu.

Kde nájdete luxusné svietidlá ELUSIA a DOHAR?

DoharŠtýlový showroom ELUSIA na Sázavskej ulici 30, v Prahe na Vinohradoch, vám na dvoch poschodiach predstaví všetko súvisiace s osvetlením vášho interiéru a súčasne poskytne nadštandardné služby, ktoré sú v prípade tejto značky samozrejmosťou. Slovenskí zákazníci môžu dizajnové svietidlá od ELUSIE nakupovať online v e-shope Elusia.sk. Spoločnosť tiež môžete často vidieť aj na výstavách osvetlenia, preto pokiaľ sa zaujímate o svetelné novinky alebo by ste si najnovšie radi vynovili svoj interiér dizajnovým solitérom, určite sa vám oplatí sledovať jej účasť.

Text a foto: ELUSIA