Indoor Master a Medzinárodný úspech slovenských golfistov!

199
Diary

Indoor Master

Jedno z najexkluzívnejších jazdeckých podujatí tejto sezóny sa uskutoční od 9. do 11. novembra 2018 v modernej jazdeckej hale x-bionic® equestor sphere. V x-bionic® sphere v Šamoríne sa zíde vyše 100 jazdcov z 25 krajín. Očakáva sa účasť svetovej jazdeckej elity, ktorá bude súťažiť o celkovú dotáciu vo výške 270 000 € v piatich triedach, ktoré sa zarátajú do rebríčka Longines World Ranking.

IndoorMaster
Jedno z najexkluzívnejších jazdeckých podujatí tejto sezóny sa uskutoční od 9. do 11. novembra 2018 v modernej jazdeckej hale x-bionic® equestor sphere.

Medzinárodný úspech slovenských golfistov!

Dvojdňovou kvalifikáciou národného finále to celé začalo…

V dňoch 23. a 24. mája 2018 agentúra Ruko organizovala Slovenské národné finále ako kvalifikáciu na svetový pohár Amateur Golf World Cup, ktorý sa konal od 11. do 16. júna na Mauríciu. Najviac sa v kvalifikácii darilo Michalovi Wirdzekovi, ale to ešte zďaleka nebolo všetko. Po slušných výsledkoch 75 a 78 rán na ihriskách Welten v Báči a GC Hrubej Borši dokázal nadviazať na svoj výkon aj na medzinárodnom fóre.

Golf Course
Kvalifikácia na svetový pohár Amateur Golf World Cup, ktorá sa konala od 11. do 16. júna na Mauríciu.

V individuálnych výsledkoch v A kategórii 0 – 15 skončil tretí! Vysvetľovať spôsob hry na súčet stablefordov netto a brutto by bolo zbytočné, ale stačí pridať, že na druhé miesto mu chýbala len jedna rana!

V súťaži dvojíc skončil slovenský tím medzi dvadsiatimi krajinami na 14. mieste.

Golf Course
Kvalifikácia na svetový pohár Amateur Golf World Cup, ktorá sa konala od 11. do 16. júna na Mauríciu.

Ihrisko Heritage golf course je veľmi dlhé a náročné. A keď k nemu pridáte silný vietor a zadné odpaliská, je pre hráčov s vyšším handicapom neskutočne ťažké,“ vysvetľuje Michal Wirdzek. „Druhému z reprezentantov v kategórii 15 až 24, Matúšovi Repkovi, chýbala na takmer každej jamke vždy len jedna pokazená rana. Inak by bol náš spoločný výsledok oveľa lepší. Napriek tomu mu veľmi pekne ďakujem za podporu a tímového ducha počas celého turnaja,“ dodáva Michal Wirdzek k spoločnému tímovému výsledku Slovenska.

Golf Course
Kvalifikácia na svetový pohár Amateur Golf World Cup, ktorá sa konala od 11. do 16. júna na Mauríciu.

Text: redakčný článok