Udalosti zo sveta luxusu

157
Karl Lagerfeld
Špeciálnym hosťom na slávnostnom koktaile bola Terezie Kovalová, ktorá so značkou Karl Lagerfeld úzko spolupracuje a za hudobného sprievodu DJ Fattyho zahrala na čelo.

Cocktail with Karl

Obľúbená módna značka Karl Lagerfeld predstavila v Prahe v rámci týždňa módy Mercedes Benz Prague Fashion Week novú kolekciu jeseň/zima 2018/2019. Špeciálnym hosťom na slávnostnom koktaile bola Terezie Kovalová, ktorá so značkou Karl Lagerfeld úzko spolupracuje a za hudobného sprievodu DJ Fattyho zahrala na čelo. Kolekcia sa inšpirovala jednou z najväčších vášní Karla Lagerfelda – architektúrou. Nájdete tu minimalistické línie, ženské krivky, štruktúrované tkaniny a futuristické detaily.

Karl Lagerfeld
Kolekcia sa inšpirovala jednou z najväčších vášní Karla Lagerfelda – architektúrou.
Hans Schwarzkopf
Hans Schwarzkopf

Schwarzkopf oslavuje

V roku 1898, teda presne pred 120 rokmi, vyvinul Hans Schwarzkopf na tú dobu veľmi priekopnícke produkty vlasovej starostlivosti. Narodil sa v roku 1874 v Gdaňsku na území dnešného Poľska. Vyštudoval lekárnictvo a otvoril si malý obchodík v nemeckom Berlíne. Úplne prvý šampón, ktorý vyrobil, bol prvý suchý šampón na svete, a to roku 1903. Nasledoval prvý lak na vlasy, globálne preslávené farby na vlasy a nová definícia krásy. Odštartoval tak príbeh rovnomennej značky, ktorá dnes patrí medzi najúspešnejšie na svete.

Hans Schwarzkopf
Prvá parfuméria

Večer plný vône

Každoročne kozmetická spoločnosť Avon s príchodom jesene uvádza novú vôňu v rámci výnimočného večerného podujatia. Nebolo tomu inak ani tentoraz, keď uprostred lesku krištáľov a hry svetiel pokrstila dámsky parfum Luminata spevácka diva Dara Rolins.

AVON
Uprostred lesku krištáľov a hry svetiel pokrstila dámsky parfum Luminata spevácka diva Dara Rolins.

Je charizmatická, osobitá a zmyselná. Symbolizuje radosť a ženské odhodlanie. Táto charakteristika je príznačná nielen pre nový parfum, ale aj pre jeho krstnú mamu Daru. Voňavú novinku uviedla do života špeciálnym šampanským s kúskami zlata.

Svet bez dymu

Spoločnosť Philip Morris Slovakia oficiálne otvorila svoju prvú značkovú predajňu IQOS boutique v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. IQOS stelesňuje víziu spoločnosti Philip Morris International o budúcnosti tabakových výrobkov bez dymu. Je to jedinečná novinka, ktorá tabak nespaľuje, ale ho zahrieva. Vo svete i na Slovensku má ambíciu nahradiť klasické cigarety a stať sa lepšou voľbou pre dospelých fajčiarov.

IQOS
Spoločnosť Philip Morris Slovakia oficiálne otvorila svoju prvú značkovú predajňu IQOS boutique v nákupnom centre Eurovea v Bratislave.

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek