Inteligentná starostlivosť o bielizeň

330
Pranie

Vykonávajte svoje domáce práce nezávisle od času a priestoru. Znie to ako sci-fi? Pozrite sa na to, ako sa môže váš každodenný život zmeniť už dnes.

Vďaka spotrebičom Siemens, ktoré v sebe skrývajú tie najpokročilejšie technológie, budú domáce práce jednoduchšie, ovládanie spotrebičov zábavnejšie a vám zostane viac voľného času na to, čo máte radi.

Domov v jednej aplikácii

Vďaka technológii Home Connect je možné prostredníctvom diaľkového monitoringu ovládať,  kontrolovať a meniť nastavenie každého spotrebiča, ktorý je do systému zapojený, a to cez smart telefón alebo tablet. Vďaka tejto špeciálnej aplikácii je možné na diaľku spotrebič zapínať, vypínať, navoliť programy alebo kontrolovať ich aktuálny priebeh. Zároveň obsahuje množstvo praktických rád a tipov na mieru ku každému zapojenému spotrebiču, ako aj informácie o vhodnom príslušenstve, stave spotrebičov či technickej podpore.

Nikto bez prihlasovacích údajov cez internet nemá k spotrebiču prístup.

Pranie a sušenie s Home Connect

Najlepší prací a sušiaci program na bielizeň za vás vyberie funkcia Easy Start. Stačí postupovať podľa návodu v aplikácii, nastaviť druh bielizne a spotrebič sám podľa zadaných informácií vyberie ten najvhodnejší program. S Home Connect navyše získate aj tipy na optimálne pranie či informácie o spotrebe vody a energie. Práčka upozorní nielen na dokončenie cyklu a nutnosť vybrania bielizne, ale len čo zistí, že dochádza prací prostriedok, zašle správu na telefón alebo tablet. Sušička zase priebežne kontroluje a upozorňuje na to, kedy treba vyčistiť filter alebo vyprázdniť nádržku na vodu.

V sekcii zameranej na servis nájdete rôzne užívateľské manuály na čítanie aj na stiahnutie, informácie o odporučenom príslušenstve k danému typu práčky či sušičky a inštruktážne videá. Nájdete tu aj kontakty na call centrum, poradenskú linku, ale aj priamy vstup na webové stránky Siemens. Veľkou výhodou je možnosť okamžitej identifikácie spotrebiča. Od jesene 2018 je možná diagnostika aj na diaľku, priamo zo servisného centra, samozrejme, s nutnou autorizáciou užívateľa. Identifikácia prípadnej poruchy je tak rýchlejšia.

Siemens

Bezpečnosť a ochrana súkromia najvyššou prioritou

Prioritou značky Siemens je, samozrejme, najvyššia miera ochrany spotrebiteľov. Samotný proces zapojenia sa do systému Home Connect je veľmi jednoduchý a netrvá viac ako 10 minút. Prístup k nemu a jednotlivým spotrebičom je však umožnený len po prihlásení sa do užívateľského účtu. Nikto bez prihlasovacích údajov cez internet nemá k spotrebiču prístup. Navyše sa nepripojí do akejkoľvek Wi-Fi siete, možno ho pripojiť len do zabezpečenej. K otvorenej sieti bez hesla sa systém vôbec nepripojí. Ďalšie zabezpečenie aplikácie Home Connect predstavujú bezpečnostné certifikáty, firewall na serveri a ochrana heslom.

Tip

Prémiová automatická práčka Siemens iSensoric WM16W6H0EU s technológiou Home Connect a inteligentným automatickým dávkovacím systémom i-Dos, ktorý za vás odmeria potrebné množstvo tekutého pracieho prostriedku, vďaka čomu ušetríte náklady nielen na pracie prostriedky, ale aj vodu, pretože nebude potrebné toľké plákanie. S funkciou speedPerfect dosiahnete perfektné výsledky prania až o 65 % rýchlejšie. Inteligentný, odolný a tichý iQdrive motor so zárukou 10 rokov zaručí vysoko efektívnu a úspornú starostlivosť o bielizeň.

www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Text: BSH domáce spotrebiče