Vianoce s FREYWILLE

169
Eternite
Eternite - tieto exkluzívne šperky sa momentálne prezentujú v edícii 18 Karat Gold & Diamonds

Vydajte sa na cestu do sveta ohňom vypaľovaného emailu a objavte najkrajšie šperky na každú príležitosť!

Prvýkrát vo svojej histórii predstavuje FREYWILLE novú kolekciu inšpirovanú tvorbou Vincenta van Gogha aj vo výnimočnej edícii 18 Karat Gold & Diamonds, ktorá spája vzácny email s čistým zlatým osadením a exkluzívnymi briliantmi ako stelesnenie luxusu. Edícia 18 Karat Gold & Diamonds pozostáva zo špeciálnych šperkov, ktoré sú k dispozícii výhradne v tomto prevedení, sú elegantne tvarované, štýlové a sofistikované. Vyrábajú sa ručne v obmedzenom množstve vo viedenskom ateliéri FREYWILLE .

Amandier
Amandier
Eternite
Eternite

Pečať génia

Interpretácia rôznych obrazov van Gogha viedla k vytvoreniu krásnej kolekcie, ktorá predstavuje tú najvyššiu dokonalosť emailových šperkov. Výrazná práca van Gogha je okamžite rozpoznateľná a jedinečná. Umelec používal farby impasto, t. j. len mierne riedené alebo úplne neriedené. Rovnako čiastočne tlačil farby priamo z tuby na plátno. Jeho štýl maľby je charakterizovaný výraznými ťahmi štetcom a rýchlym spontánnym prístupom bez toho, aby sa vykonali následné úpravy.

Éternité

Jeden z jeho najznámejších obrazov, The Starry Night, zobrazuje pohľad z izby van Gogha tesne pred východom slnka. Do interpretácie tohto unikátneho námetu dizajnéri FREYWILLE zapracovali originálne prvky, ako napríklad drobné ťahy štetcom. Tieto exkluzívne šperky sa momentálne prezentujú v edícii 18 Karat Gold & Diamonds ako perfektné prepojenie medzi radosťou z umeleckého dizajnu a túžbou po niečom nevšednom.

Eternite
Eternite

L’Amandier

Van Goghov obraz Almond Blossom ovplyvnil vytvorenie kolekcie v dvoch žiarivých farbách: kým červená kolekcia L’Amandier rouge éclat vyžaruje živelnú a temperamentnú vôňu, tyrkysová verzia L’Amandier turquoise farebné gradienty s čerstvou atmosférou.

Najexkluzívnejšia línia FREYWILLE z kolekcie L’Amandier rouge éclat je zapracovaná do 18-karátového zlatého osadenia a perfektne zharmonizovaná s luxusnými briliantmi.

Amandier
Amandier

Text a foto: FREYWILLE