Pozrite sa na TOP kozmetické sady týchto Vianoc!

180
Oriflame

Švédska prírodná kozmetika Oriflame toho roku pripravila luxusné darčekové balenia, ktoré potešia nielen svojím obsahom, ale aj zjavom. Nájde sa v nich naozaj každá dáma!

Ekologicky zmýšľajúca

Darčekové balenie produktov radu Love Nature obsahuje pílingový sprchovací gél, telové mlieko a mydlo s mätou a malinami. Rad Love Nature je plne biologicky rozložiteľný. Sprchovací gél neobsahuje plastové pílingové mikročiastočky, ale prírodné. Nestane sa tak nepriateľom vodných živočíchov.

Objednaj si darčekovú sadu Love Nature na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 7,99 eur. Kód sady je 125908.

Oriflame
Sada Love Nature na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 7,99 eur. Kód sady je 125908.

Vášnivá, príťažlivá a zmyselná

Luxusné balenie radu Love Potion obsahuje parfumovú vodu a telový krém s identickou vôňou. Parfumová voda Love Potion je afrodiziakálnym elixírom pikantného zázvoru, kvetov kakaovníka a zvodnej čokolády. Mimochodom, Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. Pretože naozaj stoja za to!

Objednaj si darčekovú sadu Love Potion na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125907.

Oriflame
Sada Love Potion na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125907.

Pôvabná dáma

V darčekovom balení toaletnej vody a telového krému Divine nájdete príjemné tóny bambusu, fialkových lístkov a brečtanu, v srdci drieme pôvabná orchidea, ktorá doznieva harmonickými tónmi pižma a santalového dreva.

Objednaj si darčekovú sadu Divine na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 35630.

Oriflame
Sada Divine na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 35630.

Milujúca život a luxus

Parfumová voda Giordani Gold Original má dlhodobo veľmi silné postavenie medzi favoritmi vôní Oriflame. Vôňa zachytáva skutočnú vášeň a vitalitu ženy, je kvetinová, drevitá, s tónmi bielych kvetov. Navyše je jej flakón veľmi luxusný a majstrovsky spracovaný, sklenený so zaujímavými zlatistými detailmi a precíznou reliéfnou potlačou. Súčasťou luxusnej darčekovej škatule je aj guľôčkový dezodorant Giordani Gold Original.

Objednaj si darčekovú sadu Giordani Gold Original na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125909.

Oriflame
Sada Giordani Gold Original na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125909.

Pripravená na všetko

Darčekové balenie zázračných balzamov, legendárneho vajíčka od Oriflame, vás pripraví naozaj na všetko. Škatuľka obsahuje 4 zázračné balzamy – s ružovým olejom, z čučoriedkových semien, s organickým medom a s olejom z brusnicových semien. Okrem ingrediencií podľa názvu všetky obsahujú vitamín E a prírodný včelí vosk. A na čo ich využiť? Na hydratáciu a zvláčnenie pier a suchých partií pokožky, na vyhladenie suchej pokožky, úpravu obočia, obnovenie komfortu napätej pokožky a jej ochranu. Mimochodom, za 25 rokov na Slovensku predal Oriflame 3 439 000 kusov iba klasického ružového zázračného balzamu, ktorý je doslovne kultovou záležitosťou.

Objednaj si darčekovú škatuľku zázračných balzamov na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 9,99 eur, Kód sady je 35443.

Oriflame
Škatuľka zázračných balzamov na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 9,99 eur, Kód sady je 35443.

Aj pre neho!

Oriflame myslí aj na neho a luxusnú darčekovú sadu pripravil aj pre pánov dbajúcich o sviežosť a sebavedomie. Darčeková sada Eclat Homme Sport pozostáva z toaletnej vody a guľôčkového antiperspiračného dezodorantu, ktoré predstavujú drevito-vodnú kombináciu plnú vzrušujúcej vitality a neformálnej elegancie.

Objednaj si darčekovú sadu na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125904.

Oriflame
Darčeková sada na www.oriflame.sk v akciovej cene iba za 15,99 eur. Kód sady je 125904.

Text a foto: ORIFLAME