Luxusné tipy, ktoré nesmú chýbať vo vašej kozmetickej taštičke!

231
Oriflame

Je všeobecne známe, že ženy chcú byť rozmaznávané. V dnešnej dobe takmer neobmedzených možností to nie je až také zložité. Ale čo tak rozmaznať sa naozaj kvalitne?

Našťastie, v záplave rozličných kozmetických výrobcov a značiek nájdete po starostlivom výbere aj také, ktoré:

  • sa netestujú na zvieratách,
  • sú efektívne,
  • majú účinnosť potvrdenú náročnými klinickými testami.

Značka Oriflame je na svetovom trhu už vyše 50 rokov a presne tak dlho sa zasadzuje nielen za zodpovedný prístup k prírode, ale aj za produkciu kvalitnej kozmetiky. Stojí za ňou vyše 150 vedcov, ktorých Oriflame zamestnáva. Okrem iného vo svojich dvoch centrách pre výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, ktoré ako jedna z veľmi mála kozmetických spoločností vlastní. Preto pozná dokonale nielen ľudskú kožu, jej procesy starnutia a celkového života, ale aj rastlinné a iné prírodné ingrediencie a vie využiť ich silu. Výsledkom sú aj vysoko luxusné produkty, ktoré by nemali chýbať vo vašej kozmetickej taštičke. Samozrejme, klinicky testované, a tak v náročných komparatívnych testoch sa potvrdila nielen ich bezpečnosť, ale najmä účinnosť.

Novinkou v ponuke Oriflame je parfum Eclat Mon, ktorý je výsledkom spolupráce Oriflame a exkluzívnej parížskej parfumérie DeLaire. Autorkou je majsterka parfumérka Emillie Coppermanová, ktorá za 20 rokov získala množstvo medzinárodných ocenení. Do parfumu Mon Eclat, ktorý vyvinula špeciálne pre Oriflame, pridala aj legendárny akord DeLaire, ktorý malo za posledných 140 rokov privilégium použiť vo svojich vôňach iba niekoľko známych svetových značiek. Obsahuje tóny bieleho kosatca, ale aj hrušky nashi či mandľového prášku.

Oriflame
Novinkou v ponuke je parfum Eclat Mon.

Z oblasti dekoratívnej kozmetiky siahnite po rade Giordani Gold, ktorý je v ponuke Oriflame už 40 rokov!

Žiadnej dáme by nemal chýbať Guľôčkový púder Giordani Gold. Každú guľôčku v púdri vyrábajú ručne remeselníci v Taliansku: od miešania pigmentov až po tvarovanie guľôčok. Pleti dodá opálený vzhľad, jemný trblietavý efekt a zdravú farbu. Guľôčky sú navyše obohatené o minerálny komplex, ktorý ju jemne ošetrí a rozžiari.

Oriflame
Žiadnej dáme by nemal chýbať Guľôčkový púder Giordani Gold.
Oriflame
Krycí krém s minerálmi Giordani Gold

Dlhotrvajúci krycí krém s minerálmi Giordani Gold je zas obohatený o sopečné minerály z Etny, ktoré pleť revitalizujú a zvláčňujú a zároveň pôsobia proti jej starnutiu. Má vysokú kryciu schopnosť a vydrží dlho. Naozaj dlho.

Pre krásu pier siahnite po rúži na pery Giordani Gold Iconic s SPF 15. Má krémovú konzistenciu, je hebký ako luxusný satén a na výber máte z rozličných sýtych odtieňov. Je obohatený o posilňujúci arganový olej a obsahuje kvalitné pigmenty, vďaka čomu je naozaj intenzívny a dlhotrvajúci. Vyskúšajte ho a zrejme sa zhodneme na tom, že ešte nikdy sa vaše pery nemali tak dobre.

Oriflame
Rúž na pery Giordani Gold Iconic s SPF 15

Nakúpte so zľavou!

Zaregistrujte sa v Oriflame na www.oriflame.sk a využite zľavu 20 % na nákup všetkých produktov, vrátane vysoko luxusnej značky Giordani Gold! Stačí zrealizovať objednávku na www.oriflame.sk.

Text a foto: ORIFLAME