Akčná zima plná vzrušujúcich zážitkov

152
Zillertal
Zillertal

Radosť z očakávania je jednou z najkrajších emócií: stojíte hore na vrchu, pozeráte nadol, dýchate priezračný vzduch a potom – vyrazíte! Hurá v ústrety nekonečnej slobode!

Lyžovačka v stredisku Fügen-Kaltenbach v Zillertali

Dôvodov, prečo si naplánovať lyžovačku v Zillertali, je veľa!

„Prvý dovolenkový región Fügen-Kaltenbach“ v Zillertali s dvanástimi rôznymi idylickými dedinkami sa rozprestiera od Strassu po Aschau. Uprostred oblasti sa nachádzajú dve hlavné strediská Fügen a Kaltenbach, ktoré sú vstupnými bránami do celého lyžiarskeho regiónu.

Zillertal
Zillertal
Foto: ©Andi Frank, ©Wörgötter-friends, ©Daniel Zangerl

Viac ako 100 kilometrov výborne upravených zjazdoviek, 59 moderných bezpečných vlekov až do výšky 2500 metrov, zasnežované zjazdy a bezplatné lyžiarske autobusy medzi jednotlivými strediskami a údolnými stanicami robia z lyžiarskej oblasti Fügen-Kaltenbach jednu z najatraktívnejších zimných destinácií v Alpách s vysokou zárukou snehovej pokrývky.

www.best-of-zillertal.at

Zillertal
Zillertal
Foto: ©Andi Frank, ©Wörgötter-friends, ©Daniel Zangerl

Ski in – Ski out – Ski)Hit Osttirol

Ski)Hit Osttirol je skutočným tajným tipom. Viac ako 150 km zjazdoviek čaká na dovolenkárov vo viacerých lyžiarskych strediskách a na ľadovci s jedinečnými rodinnými zľavami: deti do šesť rokov lyžujú zdarma, deti a mládež od 6 do 18 rokov zaplatia o 50 % menej.

Gradonna
Gradonna
Foto: ©Schultz-ski.at

Lyžiarska škola Gradonna****s Mountain Resort s bezplatným cvičným areálom je ideálnym miestom pre deti a začiatočníkov. Rezort leží vo výške 1350 m nad dedinou Kals a hosťom ponúka kúpeľnú časť veľkú 3000 m². O ich telesné blaho sa postará vynikajúca kuchyňa s regionálnymi výrobkami.

Gradonna
Gradonna
Foto: ©Schultz-ski.at

V prípade ubytovania v izbe s rodičmi dostanú deti od 6 do 18 rokov 50 % zľavu. K najvyhľadávanejším adresám v Tirolsku patrí Dolomiten Residenz****s Sporthotel Sillian – rodinný rezort, ktorý sa nachádza priamo pri údolnej stanici Lyžiarskeho centra Hochpustertal.

Sillian
Sillian
Foto: ©Schultz-ski.at

Hostia si môžu vybrať medzi spojenými izbami kategórie „Junior“ alebo „Premium“. Hotelová luxusná wellness časť Vitalresidenz Schloss Heinfels láka návštevníkov rozlohou 3000 m².

www.enjoy-osttirol.at

Sillian
Sillian
Foto: ©Schultz-ski.at

Text: Österreich Werbung