Transdermálne magnézium – horčík vstrebávaný cez pokožku

243
EasyBody
EasyBody transdermálne magnézium

Veľmi ma teší skutočnosť, že som mal tú možnosť stretnúť sa s týmto v súčasnej dobe výnimočným produktom. Veľmi milo ma prekvapili jeho účinky ako na fyzické, tak na psychické zdravie, pretože ako všetci veľmi dobre vieme, jedno bez druhého nemôže a nikdy fungovať nebude.

Ako chiropraktik, terapeut a liečiteľ pracujem dennodenne s ľuďmi, a preto sa stretávam s mnohými diagnózami, zdravotnými problémami a ťažkosťami, ktoré s pacientmi riešime a hľadáme najkratšiu cestu k pevnému a dlhodobému zdraviu, lepšej kondícii a celkovo k plnohodnotnejšiemu a naplnenejšiemu životu. V tomto povolaní, či skôr poslaní, je mi nezastupiteľným a silným pomocníkom práve transdermálne magnézium a ostatné produkty od EasyBody.

EasyBody dream
EasyBody™ Magnéziový Olej Dream Spray

Väčšina z vás už iste vie, že každá choroba, neduh či akýkoľvek iný zdravotný problém predtým, než začne „bolieť vo fyzickom tele“, prechádza svojím psychosomatickým alebo inak povedané duchovným vývojom, priebehom, až kým dospeje k fyzickej bolesti, k problému. Často hovorím svojim pacientom, že je síce dôležité poznať psychosomatické príčiny ochorení a dané zdravotné problémy riešiť práve tu – v rovine príčiny, no v ten moment, keď nás práve čosi bolí, ťahá či pichá je veľmi ťažké, ak nie nemožné pre mnohých z nás zaoberať sa hlbšou, vnútornou príčinou tohto stavu či ochorenia. A tu prichádza na pomoc EasyBody s jeho výnimočnými produktmi.

EasyBody flexi
EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi Spray

Počas mojich praktických skúseností s transdermálnym magnéziom (hovoríme už o niekoľkých stovkách pacientov) môžem bez váhania povedať, že transdermálne magnézium od EasyBody má výnimočné liečebno-relaxačné pôsobenie na ľudský organizmus.

EasyBody original
EasyBody™ Magnéziový Olej Original Spray

Uvoľňuje i niekoľkoročné bolestivé chronické spazmické stavy svalovej sústavy – chronické kŕče, zlepšuje a skvalitňuje spánok, čo je prirodzený a najdôležitejší spôsob regenerácie ľudského organizmu, používam ho aj ako podporný prostriedok a súčasť terapie pri problémoch s depresiami, dokonca som zaznamenal u mojich pacientov aj zlepšenie a úpravu stavov, akými sú hypertenzia – vysoký krvný tlak, či úpravu srdcového rytmu pri diagnózach, akými sú arytmia a tachykardia, ktorých pôvod bol v zvýšenej miere stresu, preťažovania sa a podobne.

EasyBody sport
EasyBody™ Magnéziový Olej Sport Spray

Dnes nájdete na trhu mnoho prípravkov a produktov, o ktorých je často písané ako o zázračných či univerzálnych prostriedkoch na liečbu či prevenciu zdravotných problémov, no mnohé z nich slúžia skôr na „biznis“ ako na skutočnú pomoc ľuďom. Ja osobne som človek, ktorý kým niečo vyhlási či odporučí, najprv si účinky toho či onoho produktu overí v praxi a inak tomu nebolo ani v prípade transdermálneho magnézia od EasyBody. Nikdy neodporúčam niečo, o čom neviem, že funguje, pomáha a hlavne sa snažím držať zásady prírodného pôvodu. Pretože z môjho pohľadu liečiť človeka liekom či iným doplnkom, ktorý na jedno pomôže, no na druhej strane má často niekoľko vedľajších nežiaducich účinkov, je z dlhodobého hľadiska jednoducho nezmysel. A práve preto môžem rozhodne povedať, že transdermálne magnézium od EasyBody spĺňa moje osobné kritériá pre prostriedok na zlepšenie kvality života a zdravia človeka, a teda ho môžem len a len všetkým vám, milí priatelia, vrelo odporúčať.

EasyBody
EasyBody transdermálne magnézium

S úctou a prianím všetkého dobrého

Henrich Nováček (35-ročný) – Chiropraktik & terapeut & liečiteľ

Text: Henrich Nováček, foto: nutri.sk