Zažite zimu s BELLEVUE Grand Hotel

135
BELLEVUE Grand Hotel

Ak sa ešte rozhodujete, kde strávite zimu, ideálnym miestom môžu byť Vysoké Tatry, ktoré ponúkajú široký výber voľnočasových aktivít a ubytovaní. Príjemnou voľbou ubytovania môže byť aj štvorhviezdičkový BELLEVUE Grand Hotel, ktorý patrí k najvyhľadávanejším hotelom v regióne.

Na poschodí, z ktorých je každé v inom štýle, hostí príjemne prekvapia moderne a funkčne zariadené izby. Dnes je pýchou hotela 20-metrový plavecký bazén či saunový svet s fínskou – suchou saunou a bylinkovými saunami. To všetko je doplnené o ochladzovací bazén, vírivé vane a Kneipove kúpele.

Ideálny pre oddych

Hostia môžu príjemne relaxovať pri klasickej či reflexnej masáži. Tí so zdravotnými problémami ocenia aj procedúry a kúpele parafango, rašelinový zábal, aromaterapiu, oxygenoterapiu, inhalácie či magnetoterapiu. Uvoľniť sa môžu aj pri svetelnej a zvukovej terapii.
Vyhľadávané sú i thajské masáže, ktoré zbavia vaše telo únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie. Masáže stimulujú krvný obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach. Navyše tak opäť nadobudnete psychickú rovnováhu. Predovšetkým nežné pohlavie ocení ponuku rôznych kozmetických procedúr.

BELLEVUE Grand HotelMožnosti aktívneho relaxu

Veľkým plusom hotela je šport centrum, ktoré ponúka v jednom priestore poloprofesionálne a profesionálne zariadené športoviská. Je tu bowling s dvoma dráhami, biliard a squash. Mimochodom, je to jediné miesto v Tatrách, ktoré disponuje squashovým kurtom.

Súčasťou šport centra je taktiež fitness centrum s profesionálnym zariadením na kardiovaskulárne cvičenie. Hostia môžu využiť aj priestrannú telocvičňu s basketbalovými košmi a bránkami na sálový futbal.

Bohatá je aj ponuka sezónnych a celoročných balíčkov doplnených o tematické programy. Pre deti sú pripravované animácie, pre dospelých joga, zumba, aqua gymnastika, relaxačné cvičenia, ale i premietania so zaujímavými hosťami a koncerty.

V gastronómii stavili na tradície

Hotel BELLEVUE Grand Hotel nezaostáva za inými hráčmi ani v gastronomických trendoch a jedálny lístok dopĺňa o sezónne špeciality. V zime obohatia menu adventné jedlá, pochúťky z diviny, zabíjačkové, fašiangové, ale i pôstne špeciality. Hotel sa hlási k tradíciám, preto sú v ponuke obľúbené slovenské jedlá prezentované v modernejšom štýle a prispôsobené požiadavkám štvorhviezdičkového hotela.

BELLEVUE Grand Hotel

Všetko na dosah

To, že sa oplatí ubytovať v BELLEVUE Grand Hotel, je umocnené výbornou lokalitou hotela v centre Vysokých Tatier. Dostupná je najväčšia tatranská zjazdovka v Tatranskej Lomnici či lanovka na Hrebienok, a iba pár krokov vám bude stačiť na to, aby ste sa dostali k miestu, kde vás privíta ľadová krása v podobe Ľadového dómu. Neďaleko od hotela je najväčšia stredoeurópska galéria optických ilúzií Tricklandia, BELLEVUE Grand Hotel poskytuje svojim hosťom 20% zľavu na vstup. Priamo v hoteli sa tiež nachádza lyžiarska škola s požičovňou lyžiarskeho výstroja. Preto neváhajte a užite si príjemné chvíle v krásnom prostredí a s prvotriednymi službami v BELLEVUE Grand Hotel!

Text a foto: BELLEVUE Grand Hotel