Magnet pre dovolenkárov – ORAVSKÝ HÁJ

182
Oravský Háj
Rezort, ležiaci v malebnej prírode, ponúka rozmanité možnosti zábavy a relaxu.

Jednotlivé ročné obdobia poznačujú Oravu osobitým čarom. V zime jej atraktívnosť zvyšuje nádherná príroda v snehobielom šate ponúkajúca aktívny oddych a dokonalý relax.

Medzi zimné lákadlá patria lyžiarske bežecké trasy vedúce rozsiahlymi lúkami a smrekovými lesíkmi a vy sa nebudete stačiť kochať krásou krajiny. Ale aj mierne zvlnené hrebene Skorušinských vrchov poskytujú pekné terény pre lyžiarsku turistiku. Na miestach, kde vrcholky stromov ustupujú, sa nasýtite krásnych výhľadov na Oravskú Maguru, Malú Fatru, Chočské vrchy či Západné Tatry. Mohutné vrchy trónia nad krajinou ukrývajúcou vo svojich dolinách pôvabné dedinky, kde mrazivé počasie zastaví aj vyrieknuté slová. A neďaleko obce Brezovica na Orave, v objatí ihličnato-listnatého hája nájdete hotelový rezort ORAVSKÝ HÁJ. Stredisko, ktoré sa stalo rajom pre všetkých dovolenkárov. Na svoje si prídu rodiny s deťmi i zaľúbenci.

Oravský Háj
V hoteli pocítite pohodovú a domácku atmosféru na každom kroku.

Balzam pre telo a dušu

Rezort, ležiaci v malebnej prírode, ponúka rozmanité možnosti zábavy a relaxu. Ak patríte k priaznivcom zimných športov, oceníte vlastnú zjazdovku rezortu v dĺžke 950 metrov, ako aj desiatky kilometrov bežkárskych tratí v jeho okolí. Chcete sa ďalej baviť, relaxovať a o nič sa nestarať?  Doprajte si jedinečný zážitok v unikátnom saunovom svete, ktorý v stredisku vytvorili z rôznych druhov sáun. Jeho súčasťou je aj krytý bazén s rozmermi 12 x 6 metrov. Nadchnú vás však aj nové priestory wellnessu a možnosti, ktoré ponúka: od netradičných masáží a účinných relaxačných procedúr až po kozmetické ošetrenia s prípravkami renomovanej francúzskej značky. Potešia rovnako ženy aj mužov.

Oravský Háj
Na svoje si prídu rodiny s deťmi i zaľúbenci.

Ako doma, ale luxusnejšie

V hoteli pocítite pohodovú a domácku atmosféru na každom kroku. Očaria vás štýlové priestranné izby, v ktorých sa snúbi vidiecky dizajn s komfortom štyroch hotelových hviezdičiek. Pevné lôžka s pohodlnými matracmi zhotovenými na mieru sú základom, textílie z prírodných materiálov spolu s doplnkami dodávajú útulnosť. Samozrejmou súčasťou je samostatná kúpeľňa s toaletou, TV a ďalším vybavením. Do izieb možno umiestniť jednu prístelku.

Oravský Háj
Raritou a zároveň pýchou hostiteľov je poctivá domáca kuchyňa!

Raj aj pre labužníkov

Počas pobytu na Orave v ORAVSKOM HÁJI si nenechajte ujsť ani kulinárske zážitky. Raritou a zároveň pýchou hostiteľov je poctivá domáca kuchyňa! Pri varení používajú mäso z vlastného chovu a zeleninu, čo si sami vypestovali na farme. Nápojový lístok obohacuje domáce červené víno ARYVA, ktoré si môžete vychutnať len v tomto rezorte. Nemenej dôležitá je aj skutočnosť, že pri špeciálnych požiadavkách na prípravu jedla radi každému vyjdú v ústrety.

Oravský Háj
Ak patríte k priaznivcom zimných športov, oceníte vlastnú zjazdovku rezortu v dĺžke 950 metrov, ako aj desiatky kilometrov bežkárskych tratí v jeho okolí.

A po chutnej večeri si môžete dopriať ešte jeden nezabudnuteľný zážitok. Stačí sa zahľadieť na oblohu a uvidíte tisícky ligotavých hviezd, ktoré vďaka absencii svetelného smogu v tejto lokalite žiaria neobyčajne silno a jasne…

Text a foto: ORAVSKÝ HÁJ