Všetko pre svoje nové bývanie na jednom mieste

204
New Living Center

V Bratislave bolo otvorené  nové obchodné centrum – New Living Center na Rožňavskej ulici č. 4. Zákazníci si tu môžu nájsť všetko pre svoje nové bývanie na jednom mieste.

Rozhodli sme sa, že aj my chceme našim klientom ukázať nové dizajnové kúsky od našich dlhoročných partnerských výrobcov a poskytovať pohodlie kompletného výberu všetkých súčastí interiéru na jednom mieste.New Living Center V našom novom showroome nábytku nájdete talianske šatníky, spálne, jedálenské stoly a stoličky, dizajnové nadčasové sedačky v látke aj koži, kreslá a mnohé doplnky. Súčasťou showroomu je aj malé kuchynské štúdio, kde vystavujeme talianske moderné kuchyne a, samozrejme, tvoríme návrhy kuchynských liniek podľa vašich potrieb a predstáv.

Okrem nábytku pre bytové interiéry sme otvorili  aj expozíciu kancelárskeho nábytku a stoličiek a iných zaujímavých noviniek zo sveta kancelárskeho dizajnu.New Living Center

Veľkou výhodou New Living Center je funkčné spojenie s dodávateľmi kúpeľní a podláh na jednom mieste, a tak si na jednom mieste môžete vybrať všetko a naši architekti vám to spolu doladia tak, aby bol váš domov presne podľa vašej chuti.

Tešíme sa na vašu návštevu!New Living CenterKontakty:

www.ekoma.sk

facebook – ekomadesign

Text a foto: Team Ekoma design