Výber trendových noviniek zo sveta luxusu

137
News

Trendový street style

Plezuro
Modely kolekcie PLZR sú do detailu prepracované

Značka Plezuro prichádza s novinkou vo svojej tvorbe. S oblečením, ktoré svojimi strihmi a materiálmi láka do mesta, k cvičeniu alebo len tak – zažiť úžasný pocit pohodlia v kvalitnej bavlne. Modely kolekcie PLZR sú do detailu prepracované a sledujú najnovšie trendy „módy ulice“. Kolekcia sa skladá z rôznych strihov a farieb, zohľadňujúc potreby a nároky rôznych typov postáv. Možností a kombinácií je veľa, Plezuro myslí na každého. Kúpou výrobku zákazník podporuje misiu Made in Europe, čím chce spoločnosť Plezuro poukázať na to, že mu zamestnanosť na Slovensku nie je ľahostajná. Všetky výrobky sa vyrábajú na Slovensku, čo je vlastne filozofiou tejto misie.

Kabelky v kultovej farbe vína

Energická, hrejivá a sebavedomá – taká je farba vína. Módna sezónna farba definuje novú kolekciu Nieva 2 Port Royal nemeckej značky Bree, ktorá je vysoko funkčná, s jasnými líniami a čitateľnými plochami. Má ideálnu veľkosť, je ľahká a vyrobená ručne z prírodnej hovädzej kože. Má dve veľké vrecká na zips, vrecko na zips na zadnej strane a do detailu premyslené a odskúšané vnútorné vybavenie. Prirodzený charakter tašky pojme všetko, čo budete potrebovať, nech sa vyberiete kamkoľvek – do mesta alebo na cesty. Dostupná je tiež v chladnom sezónnom odtieni Ombre Blue.

Bree
Módna sezónna farba definuje novú kolekciu Nieva 2 Port Royal nemeckej značky Bree.

 

Volanie galaxie

Pois Moi Luna
Skutočný galaktický vzhľad!

Už od roku 1977 venuje benátsky návrhár šperkov Roberto Coin svoj život vášni pre inovačný dizajn založený na hlbokých znalostiach talianskeho umenia a remeselnej tradície.

Pois Moi je v odbore šperkárstva ikonou nekonvenčnosti. Jej interpretácia bodkovaného vzoru je revolučná vo svete šperkov i módy, rovnako ako sila jej charakteru je opätovným ubezpečením poňatia Roberta Coina v najnovšom variante Pois Moi Luna. Kolekcie, ktorá vytláča svetskosť do vzdialených miest mimo nášho sveta. V každej časti tejto edície sa objavuje mesačná charakteristika nerovného povrchu. Skutočný galaktický vzhľad!

Amber marine by Luminia

Jedinečná prírodná sviečka LUMINIA s nádherným trblietavým voskom sťa čerstvo napadaný sneh v slnečných lúčoch, odlievaná v rodinnom kruhu do ručne fúkaného Bohemia Crystal a prevoňaná vôňou Amber Marine si podmaní aj najnáročnejších. Hlboká a záhadná, no i osviežujúca a objímajúca, ako oceán sám. Táto zmyselná afrodiziakálna esencia spája vzácny baltický amber s pevným dubovým machom oakmoss, plnými drevitými a pižmovými tónmi, teplými bylinkami, šťavnatou zeleňou, slnečným svitom a jemným dotykom morskej soli. Dokonalá voľba pre ňu aj pre neho. Dostupná aj ako telový parfum. www.luminia.com

Luminia
Jedinečná prírodná sviečka LUMINIA s nádherným trblietavým voskom.

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek