Šťastie vedie k úspechu

159
Open space

Priekopník a jednotka na trhu so zvukotesnými kabínami, spoločnosť Framery, vyhrala od jej založenia v roku 2010 množstvo ocenení. Ich akustické kabíny boli označené viacerými medzinárodnými spoločnosťami za ideálne riešenie do otvorených pracovných priestorov, keďže poskytujú útočisko, pokoj a preukázateľne zvyšujú produktivitu zamestnancov.

Akustické vlastnosti značky Framery umožnili viacerým medzinárodným spoločnostiam vyriešiť problém s rušením a hlukom, zatiaľ čo produktivita ich zamestnancov rastie. Spoločnosť Framery uviedla na renomovanom veľtrhu dizajnu NeoCon v Chicagu, ktorý sa konal tento mesiac, dve nové kabíny.

Šťastie vedie k úspechu. Framery vedie ku šťastiu.

Viaceré štúdie preukázali, že práca v otvorených pracovných priestoroch môže viesť k poruchám sústredenia zamestnancov, čo v konečnom dôsledku prispieva k poklesu ich produktivity. Ideálne pre dôležité hovory, brainstormingy či písanie – kabíny Framery sú vhodné na rôzne úlohy a účely, pričom robia každodennú prácu príjemnejšou. Poskytujú pokojné prostredie, ktoré zamedzuje šíreniu nežiaducich ruchov a zvyšujú efektivitu, čo vedie k celkovému pocitu šťastia v práci. Kvalita a trvácnosť materiálov kombinovaná so zabudovanou ventiláciou a LED osvetlením robia kabíny Framery spoľahlivým, plnohodnotným a viacúčelovým riešením. K dispozícii sú rôzne farby, zostavy a tri prevedenia – Framery O, Framery Q a teraz aj model 2Q.

Framery 2Q
Nový model spoločnosti Framery 2Q je navrhnutý pre 4 až 6 osôb. Je ideálnym miestom na spoluprácu, brainstorming a úspešné obchodné stretnutia.

Táto fínska spoločnosť využila prítomnosť na 50. ročníku veľtrhu NeoCon 2018 v Chicagu na prezentáciu dvoch nových modelov. Framery O VideoConference Ready je dômyselná zvukotesná a technologicky prispôsobená kabína na uskutočňovanie video hovorov, ktorá sa skladá z namontovanej konzoly a ovládacieho panela na prispôsobenie svetla. Je navrhnutá pre 4 až 6 osôb. Model Framery 2Q je najväčším z rady akustických kabín. Je to špeciálne navrhnutá miestnosť pre zamestnancov, kde sa môžu zúčastňovať obchodných stretnutí bez akéhokoľvek prerušenia. Modulárna konfigurácia tejto konferenčnej miestnosti umožňuje inštaláciu polohovateľného stola a obrazovky. Používatelia tiež môžu zariadiť interiér kabíny rôznymi na mieru šitými stoličkami od spoločnosti Framery.

Text: AG, foto: Framery