Popolušky v modeloch od Lýdie Eckhardt

190
Eckhardt

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt predstavila najnovšiu jesennú a zimnú kolekciu modelov pre sezónu 2018/2019.

Na galavečere s témou V ROZPRÁVKE sme mohli vidieť 100 výpravných modelov na jeseň a zimu v niekoľkých rozprávkovo nazvaných kolekciách: Ľadové kráľovstvo, Červená čiapočka, Malá morská víla, Černokňažník či Popolušky…Eckhardt

EckhardtNašli sme medzi nimi kabátiky do zimného počasia aj modely na bežné či formálnejšie príležitosti. Počas poslednej kolekcie krásnych spoločenských šiat vo farbách zlatej, broskyňovej a modrej vystúpila Mária Čírová so svojou piesňou UNIKÁT. Celý večer nebol iba o móde, ale aj o pozitívnej energii a zamyslením sa nad témou.

Modely Lýdie Eckhardt krásne dopĺňali kabelky od mladej dizajnérky Dajany Rodriguez, ktorá už druhý rok spolupracuje s módnym salónom.

Do rozprávkového sveta plného ladnosti, krásy, pohybu a pozitívnej energie nás vniesla Fly Sui, ktorá očarila mnohých nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, dokonca vystupovala aj s akrobatmi zo svetoznámeho CIRQUE DU SOLEIL.

Rozprávková atmosféraEckhardt

Vnímali sme ju plnými dúškami aj vďaka hotelu DOUBLE TREE BY HILTON, kde sa fashion show koná pravidelne. V hoteli, ktorý je hlavným partnerom fashion show, v ktorom je priateľská atmosféra, úžasný catering, príjemný personál a všetci návštevníci sa v ňom cítia výborne, ako v rozprávke. Vďaka svetelným dekoráciám spoločnosť MK ILLUMINATION preniesla silnú emóciu aj na návštevníkov prehliadky. Spoločnosť ST. NICOLAUS na tento večer dokonca pripravila exkluzívny miešaný drink Elixír mladosti, nápoj, ktorý sa nepodaril namiešať nikomu v žiadnej rozprávke, napriek snahám mnohých alchymistov.

Eckhardt

Pôvab, zvodnosť a štýl

EckhardtModelky, ktoré sú na módnych show LE vždy usmiate a dobre naladené, líčili vizážisti značky REVLON, ktorá zosobňuje pôvab, sexy štýl a vo svojich inšpiráciách sa opiera o zvodnosť, provokáciu a vášeň. To, čo sa osvedčilo, netreba meniť… a tak je to aj s Monikou Zábojníkovou, ktorá spoločne s dievčatami zo SALÓNU KRÁSY MONIKA vytvorila na večer nádherné účesy.

Záverečný standing ovation svedčil aj o tom, že si všetci užili galavečer v rozprávkovom duchu, lebo asi každý túži aspoň na chvíľu žiť ako v rozprávke, preniesť sa do detstva, do krásnych spomienok plných lásky či spravodlivosti, ale žiť aj rolu nádherne oblečenej princeznej či princa na bielom koni.

Text: Essensia, foto: archív