10. ročník GOLF CHALLENGE 2019 v novom šate!

208
Golf Challenge

K 10. výročiu série golfových turnajov GOLF CHALLENGE sme pre hráčov pripravili niekoľko noviniek.

Prvou je, že túra bude mať nové, resp. upravené kategórie. Spozornieť by mali seniori, pretože C kategória sa ruší a nahradí ju kategória určená práve pre nich.

Golf ChallengeTento rok sme sa rozhodli pridať aj jedno krásne ihrisko blízko pri Nitre, a preto sa predposledné kolo uskutoční na ihrisku RED OAK Nitra. Samozrejme, ostávajú aj tradičné ihriská Golf club Welten v Báči a Green Resort Hrubá Borša. Všetky tri ihriská majú čo ponúknuť hráčom nielen čo sa týka kvality, ale aj servisu a s ním spojenej skvelej kuchyne.

Prvé kolo odštartuje v sobotu 11. mája! Vzhľadom na štart z jamiek č. 1 a 10 nechceme, aby vznikali „zápchy“ a príliš dlhé čakanie na rany, preto bude maximálny počet hráčov na každom turnaji stanovený na 96.

Zaujímavé ceny pre celkových víťazov

Aj tento rok – už takmer tradične – súťažíme o golfový pobyt od cestovnej kancelárie Costa Golf. Celkoví víťazi jednotlivých kategórií budú mať možnosť zahrať si na nádherných ihriskách kúsok od mesta Malaga v La Cala golf resorte. Hráči sa dozvedia všetky informácie aj pravidlá, respektíve spôsob vyhodnotenia celkových víťazov na našej FB stránke GOLF CHALLENGE 2019, a taktiež v prílohe turnajov na SKGA serveri.Golf Challenge

Deň detí v Hrubej Borši

Ďalšou novinkou je presun už 6. ročníka Dňa detí premiérovo na ihrisko Green Resort Hrubá Borša, kde si popri golfovom turnaji prídu na svoje aj deti a mamičky. Tento turnaj sa koná v nedeľu 2. júna. Deti, ktoré golf už hrajú, budú mať možnosť zmerať si svoje sily na „public deviatke“, kde pre nich pripravujeme v spolupráci s ihriskom turnaj zdarma.

Pre zatiaľ „negolfové“ deti je pripravený iný zaujímavý program. Úsmev na tvárach im vyčarí kúzelník Talostan, detičky budú maľované na tvár, pripravené budú aj dielničky, skákací hrad, bublifukovač, golfoví tréneri a tanečné vystúpenia skupiny EsDance.

Program trvá zhruba od 10.00 do 14.30 a všetky atrakcie pre deti sú zdarma! Pripravený je aj program pre negolfistov alebo začínajúcich golfistov a, samozrejme, aj mamičky.

Generálnym partnerom dňa detí budú Tatranské kúpele Lučivná.Golf Challenge

Tradičná tombola podporí Babie leto

Zaujal nás charitatívny projekt „Babie leto“, ktorého cieľom je pomáhať osobnostiam Slovenska na sklonku života či už finančne, alebo inou formou pomoci. Preto tohtoročný výťažok z tomboly poputuje práve na jeho podporu.

Tešíme sa na vás a skvelé športové výkony!

Text: Michal Wirdzek, foto: GOLF CHALLENGE