Novinky nielen skrášľujúce interiér kúpeľne

435
Home

Perte a sušte ekologicky

Značka Miele opäť posúva hranice v starostlivosti o bielizeň na vyššiu úroveň a svoj produktový rad rozširuje o práčku a sušičku najvyššej triedy – Miele Passion. Vzájomne sú perfektne kompatibilné, dajú sa usporiadať do veže a vďaka tomu ušetriť priestor. Práčka WWV 980 WPS Passion je vybavená systémom AllWater, ktorý umožňuje pripojenie na alternatívne zdroje vody, vďaka čomu ju môžete čerpať aj z vlastnej studne. Zároveň podporuje alternatívny ohrev, takže vodu na pranie nie je potrebné ohrievať priamo v zariadení. Jedinečnosť sušičky TWV 680 WP Passion spočíva aj v tom, že jej súčasťou sú flakóny FragranceDos uvoľňujúce osobitú vôňu do oblečenia. Sušenie dotiahne do dokonalosti program SteamFinish, ktorý vyhladzuje textil pomocou pary. Viac informácií nájdete na www.miele.sk.

Miele Passion
Práčka WWV 980 WPS Passion a sušička TWV 680 WP Passion

Vlny v kúpeľni

Moderná a hravá je najnovšia kolekcia keramických obkladačiek Signal, ktorú vytvorila dizajnérka Kristine Morich v spolupráci s Clayhaus Modern Tile. Šesť dlaždíc s rôznymi geometrickými vzormi možno navzájom kombinovať podľa vlastnej fantázie. Alebo jeden vzor opakovať a premeniť tak napríklad kúpeľňu na unikátny priestor vo vlnách. Obkladačky veľkosti 10 x 10 cm sú k dispozícii vo viacerých farbách a možno ich použiť v ktorejkoľvek miestnosti www.clayhaustile.com.

Signal
Najnovšia kolekcia keramických obkladačiek Signal

Froté pohladenie

Kolekcia luxusných uterákov Apple Blossom od francúzskej spoločnosti NOËL zažiari v každej kúpeľni. Nielen krásnou výšivkou a príjemnou farebnosťou, ale aj kvalitným, mimoriadne mäkkým materiálom. Set pozostáva z troch kusov: osušky (100 x 150 cm), uteráku pre hostí (60 x 100 cm) a uteráčiku na ruky (40 x 60) cm. www.noel-paris.com

Apple Blossom
Kolekcia luxusných uterákov Apple Blossom

Text: Dagmar Murgašová, foto: archív značiek, pixabay.com