Výber z noviniek kozmetickej starostlivosti o telo a pleť

269
Kozmetika

Toaletná voda plná čistoty

Buďte odvážna a originálna a presvedčte sa o tom, že protiklady sa priťahujú… Zahaľte sa do iskrivej a sviežej toaletnej vody plnej čistoty, v ktorej sa pikantne trpké a sladkokyslé tóny rebarbory snúbia so šťavnatosťou divokej čerešne, sviežosťou zeleného jablka a nežnosťou fialky, jazmínu a pomarančových kvetov. Všetko dohromady vytvára v toaletnej vode Rebarbora a divoká třešeň harmonickú súhru vôní, ktorá i všedné dni premení na výnimočné…

Manufaktura
Manufaktura

Veda v službách krásy

Benefiance je prvá línia starostlivosti o pleť, ktorá kombinuje najnovší vedecký pokrok a vlastnú exkluzívnu technológiu neurovedy spoločnosti Shiseido. Jeho trojnásobná kombinácia zložiek transformuje štruktúru pokožky už po dvoch týždňoch používania. Výsledkom je hladšia, plnšia, viditeľne mladšia pleť. Protivráskový krém je vhodný pre suchú, normálnu i zmiešanú pleť pre ženy vo veku 40+. Možno ho použiť ako dennú i nočnú starostlivosť.

Shiseido
Benefiance

Telo ako hodváb

Avon odštartoval jarnú sezónu úplne novou značkou telovej kozmetiky Encanto v dvoch exkluzívnych líniách. Jednou z nich je hodvábna línia Encanto Fascinating, ktorá rozmazná vašu pokožku komplexom luxusných olejov a jej absolútne ženská vôňa vás zahalí exotickým závojom nefritovej liany, ružového korenia a pižma. Rad starostlivosti tvorí olej do sprchy a do kúpeľa, telové mlieko, telový sprej, toaletná voda a krém na ruky.

Encanto Fascinating
Encanto Fascinating
Alma K
Alma K

Šetrná micelárna voda

Pleťová starostlivosť Alma K obohatená o blahodarné minerály z Mŕtveho mora a upokojujúce rastlinné výťažky pozostáva z produktov pre všetky potreby pleti. Jarnou novinkou je čistiaca micelárna voda, ktorá efektívne odstraňuje make-up, denné usadeniny a nečistoty, pričom na pleti nezanecháva mastný povlak. Vďaka šetrnému zloženiu získate pocit perfektne čistej pleti a hladký matný vzhľad. K dostaniu v sieti parfumérií FAnn.

Objavte svoju dokonalosť!

Leo Cullinam Diamond by Claudia Krekáň, exkluzívny omladzujúci krém so 100% čistým obsahom prírodnej rastlinnej zložky, stimuluje dýchanie buniek v pokožke, zlepšuje jej pevnosť, elasticitu a jemnosť, pričom zvýrazňuje jej jas. Navyše zosvetľuje pehy a farebné starecké škvrny, redukuje otvorené póry, regeneruje a revitalizuje. Výsledkom je zamatovo hladká a hodvábna pleť. Krém zakúpite v každej dobrej lekárni. www.diamondskin.eu

Diamond
Diamond skin

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek, pixabay.com