Nositeľná klávesnica a myš

159
TAP

Spoločnosť Shape Products Inc., ktorá je prestížnym a talentovaným štúdiom pre priemyselný dizajn so sídlom v Toronte a v minulosti uviedla na trh viac ako 1 500 produktov s obratom viac ako 1 miliardu dolárov, sa tentokrát spojila s firmou TAP a vytvorili tak inovatívnu klávesnicu s myšou, ktorá sa dá nosiť.

Toto multifunkčné a intuitívne zariadenie, ktoré je priekopníkom vo svete klávesníc, premení akýkoľvek povrch na dotykovú klávesnicu. Jej ergonomický dizajn je pohodlný a ľahko sa používa. Pri voľbe materiálov TAP stavia na detail a precíznosť, takže výrobok nie je len pohodlný na nosenie, ale aj jeho výkon je veľmi presný. Fanúšikovia aplikácií VR/AR si zamilujú jej ľahký a minimalistický dizajn, ktorý je vhodný aj pre zrakovo postihnutých divákov. „Spoločnosť Shape Products pochopila našu dizajnovú výzvu, dizajnéri sa chopili práce a prišli s dizajnom, ktorý dopĺňa komplexnú technológiu v rámci TAP. Tento dizajn je nielen atraktívny, odolný a pohodlný na používanie, ale je aj futuristický vo svojej vízii,“ vysvetľuje Ran Poliakine, spoluzakladateľ spoločnosti TAP. TAP

Z 5 500 produktov z 55 krajín získala TAP nositeľná klávesnica a myš ocenenie Red Dot Award: Product Design 2019, na ktorú sú ich výrobcovia veľmi hrdí. Ďalšie informácie: www.shape-products.com.

Text: AG, M.H., foto: Shape Products Inc.