Moderné kongresové služby v Ponteo kombinujú trendy s pridanou hodnotou

199
Ponteo

Potreby moderného kongresu boli v Ponteo Activity Park základným kameňom od samotného začiatku.

V súčasnosti poskytuje multifunkčné zariadenie na hranici troch štátov moderný zážitkový kongres s využitím technológií, gurmánskej gastronómie a aktivít ako súčasť incentívnych programov firiem.

Trendy v segmente poskytovania kongresových služieb ukazujú dopyt po službách, ktoré podnecujú väčšiu kreativitu a umožňujú sprostredkovať hru ako nástroj na dosahovanie cieľov.

Konferenčné miestnosti a míting pointy sú v prostredí firiem bežnou súčasťou vybavenia. Napriek tomu dopyt po kongresových službách neutícha. Pracovné off-site stretnutia sa stávajú súčasťou programov motivácie zamestnancov a v čoraz väčšom meradle spájajú prácu so zážitkami alebo náučnými aktivitami.

V neposlednom rade je súčasťou tvorenia zážitkov aj gastronómia.

Práca a relax v súznení

Dôležitým momentom je aj možnosť zmeny prostredia. Únik z rutiny do nových priestorov, kde sa mesto spája s prírodou, vnesie čerstvý vietor do pracovného procesu. Služby pre firmy vychádzajú z potrieb moderného človeka. Súčasťou ponuky sú hotové, ale aj personalizované aktivity šité na mieru kongresových stretnutí, brainstormingov či teambuildingov. Programy ako Zdravý chrbát alebo tréning tímových rolí vďaka princípom vychádzajúcich z bojových umení či virtuálnu realitu dopĺňajú stále žiadané outdoorové a indoorové športové aktivity, bowling a wellness.Ponteo

Najmodernejšie vybavenie

Technológie neobchádzajú ani cestovný ruch. Interaktivitu s ich podporou zohľadňujú aj kongresové miestnosti. Bezdrôtové prepojenie, live stream na tréningy zručností v reálnom čase, veľké premietacie plochy alebo hotelovú aplikáciu, ktorá vie pomôcť s koordinovaním tímových aktivít, dopĺňajú off line interaktívne pomôcky pre kreatívny brainstorming či diskusiu. V neposlednom rade je súčasťou tvorenia zážitkov aj gastronómia. Firmy tak majú k dispozícii okrem tradičného coffee breaku a obedov možnosť gurmánskeho zážitku so špecialitami v podobe sezónneho menu či degustácií.

Text a foto: Ponteo