Výber luxusných doplnkov zo sveta módy

243
Fashion

Podmanivé vône LUMINIA

LuminiaDlho očakávané a vytúžené krištáľové difuzéry LUMINIA sú konečne dostupné na luminia.com. Ručne fúkaný ikonický Bohemia Crystal elegantných a čistých tvarov reprezentuje novú nadčasovú klasiku interiérového dizajnu. Zmyselné vône parfumov LUMINIA povznesú každý priestor a podmania si vás harmóniou nevšedných kombinácií. Či už je to svieži White Tea & Jasmine alebo Fig Mediterranean, tajomná Enigma, zvodná Brandied Pear, vôňa čistoty Navona Lily či exotický Saffron & Musk. Vône LUMINIA predstavia interiérové difuzéry v úplne novom svetle.

BreeŠtýlový batoh

BREE Stockholm 40 je klasický a zároveň extravagantný batoh, ktorým nadchnete svoje okolie a do ktorého sa zamilujete. Ide o ručne vyrábaný kúsok v tradičnej kožiarskej manufaktúre z prírodnej, na dotyk príjemnej kože, ktorá je jedna z najlepších na svete. Vybrať si môžete zo štyroch nádherných odtieňov a tiež batoh v menšom prevedení Stockholm 49. S taškou BREE Stockholm zostanete priatelia na celý život.

Baume MercierTikajúca novinka

Na ženevskom salóne haute horlogerie (SIHH) predstavila hodinárska manufaktúra Baume & Mercier päť nových modelov Clifton Baumatic. Sú poháňané strojčekom BM13 Baumatic a spájajú v sebe technickú dokonalosť, výkon a rafinovaný dizajn. Vyjadrujú tradičný hodinársky fortieľ v súlade s modernosťou, čo je pre Baume & Mercier charakteristické už 189 rokov. Tohto roku zaujali najmä modely s puzdrom z ružového zlata a s modrým číselníkom. Hodinky potešia každého, kto má rád vkusný dizajn a technické inovácie.

BisakuPrstene lásky

Vyberte si tie pravé prstene z lásky! Každý prsteň z dielne BISAKU sa vyznačuje nezameniteľným dizajnom a úctou k tradičnému remeselnému spracovaniu. Nadčasovú eleganciu a štýlovú jednoduchosť vytvárajú jemné línie a výrazné dokonale vybrúsené drahokamy. Šperky z originálnej kolekcie zásnubných a snubných prsteňov BISAKU sa tak stávajú jedinečnými darmi, za ktorými je ukrytý prísľub večnej lásky.

www.bisaku.cz, IG: bisaku, FB: bisaku

Tex: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek