Bývajte podľa svojich snov

128
KOLLMANN

Začiatky spoločnosti KOLLMANN spol. s r. o. siahajú do roku 2000. Dnes je z pôvodne dvojčlenného tímu ateliér s 11 zamestnancami, stabilnou veľkou skupinou remeselníkov a spoľahlivými výrobcami nábytku aj ďalších produktov dôležitých pre naše realizácie.

Sme nároční na seba, na svojich dodávateľov i na kvalitu použitých materiálov. Tak sme sa stali jednou z popredných spoločností, ktorá sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti architektonického navrhovania, vypracovania projektovej dokumentácie a realizácie interiérov.

KOLLMANNOvplyvňujú nás trendy, tradície, hľadáme a spájame to najlepšie zo všetkých oblastí. Preferujeme funkčný dizajn. Snažíme sa vniesť do projektov individuálne požiadavky našich klientov, čo znamená, že výsledný produkt je priamo ušitý na mieru ich obchodným zámerom.

KOLLMANN

Sme spoločnosť, ktorá má s realizáciami interiérov dlhoročné skúsenosti a za posledných 19 rokov sme zariadili viac ako 1000 obchodných prevádzok a aj množstvo kancelárskych, stravovacích či reprezentačných interiérov.

KOLLMANN

Nadšenie a profesionalita

Naše portfólio návrhov je neobmedzené. Do nových projektov sa púšťame s veľkou dávkou nadšenia a odhodlania vytvoriť dielo, ktoré nás obohatí novými poznatkami a skúsenosťami. Do návrhov vytvárame vlastný grafický dizajn, návrh loga prevádzky a dizajn nových prvkov na podporu predaja produktov. Navyše vlastníme patenty na niektoré funkčné interiérové solitéry. Našimi obchodnými partnermi nie sú len tuzemské, ale i zahraničné subjekty.

KOLLMANN

Dlhodobo pracujeme pre nadnárodné spoločnosti, ale zároveň aj pre začínajúcich podnikateľov, kde im pomáhame okrem architektonického návrhu hľadať aj ďalší podnikateľský zámer pri realizácii prevádzok na základe našich skúseností a nových vízií.

KOLLMANNSpoločnosť KOLLMANN spol. s r. o. je známa vďaka inovatívnemu prístupu k svojim projektom. Návrh a realizácia interiérov je výsledkom cítenia, vkusu, životného štýlu a skúseností každého z nás. Dobrý interiér je pre nás súhra dizajnu, harmónie a hlavne funkčnosti. Naši dlhodobí zákazníci sú dôkazom spokojnosti s výsledkom našej 19-ročnej práce.KOLLMANN

Text: Ing. arch. Otto Kollmann, foto: KOLLMANN spol. s r. o.