Módny velikán vo svete nehnuteľností

149
Karl Lagerfeld
Lobby v chladivom modro-striebornom tóne

Len nedávno obletela svet šokujúca správa, že zomrel módny velikán Karl Lagerfeld. Svoj nezameniteľný rukopis nezanechal len v oblasti haute couture, ale aj v iných tvorivých aktivitách.

Nikdy nebolo pochýb, že do čoho sa pustil, malo zaručený úspech. Dôkazom je aj jeden z jeho posledných projektov, ktorým sa zapísal do sveta nehnuteľností.

 

Karl Lagerfeld
Obývačka

The Trump Group oslovil jedného z najdôležitejších návrhárov súčasnosti na spoluprácu na exkluzívnom ultra luxusnom rezidenčnom projekte Acqualina v Miami, v Spojených štátoch. Lagerfeld sa prvý krát vo svojej kariére podieľal na developerskom projekte. Navrhol kompletný interiér dvoch priestorov lobby, ktoré sú akoby srdcom rezidencií a odzrkadľujú jeho znamenitý štýl a cit pre detail. Jedinečný interiér, povrchovú úpravu a luxusný nábytok i doplnky koncipoval a navrhol samotný dizajnér.

Karl Lagerfeld
Spálňa

Rozprávkový luxus

Lobby je veľmi dôležitý priestor, pretože ide o miesto, kde sa ľudia stretávajú. Je to niečo ako spoločná obývačka… prvý dojem, ktorý získavate na návšteve. Pri koncipovaní vzhľadu každého lobby som sa inšpiroval momentálnou náladou a, samozrejme, Floridou. Podnebie je tu veľmi teplé, tak som chcel vytvoriť čosi svieže,“ vysvetľuje módny tvorca.

Karl Lagerfeld
Hlavná reštaurácia

Celý projekt Acqualina ponúka až 245 luxusných rezidencií od troch po sedemizbové apartmány v dvoch 50-poschodových budovách. Ich vybavenie má naozaj nádych rozprávky vrátane najlepších spotrebičov, najmodernejšej technológie, kúpeľní s ónyxovým povrchom, mramorovými podlahami, prepracovaným šatníkom, ako aj parnou sprchou a vaňou s výhľadom na oceán.

Karl Lagerfeld
Kino

Prvotriedna zábava

K pozemku rezortu Acqualina a Villa Acqualina patrí rekreačné zariadenie, ktoré sa rozprestiera až na 4650 metroch štvorcových s posilňovňou, kúpeľmi a luxusnou reštauráciou s výhľadom na Atlantický oceán a Circus Maximus – zábavné centrum vybavené klziskom, bowlingom a kinom najvyššieho štandardu. Celková rozloha pozemku – vyše dva hektáre – zahŕňa nádherné záhrady s bujnou vegetáciou, viacero bazénov, basketbalové a futbalové ihrisko, park pre psíčkarov, inštaláciu FlowRider pre surferov, pláž s bazénom a reštauráciou s 24-hodinovou obsluhou najvyššej kvality. Pre obyvateľov rezortu je k dispozícii aj luxusný rolls royce.

Karl Lagerfeld
Spa

Klienti, ktorí si zakúpia nehnuteľnosť na pozemkoch Acqualina Estates, budú mať prístup aj do susedných rezortov Forbes Five Star a AAA Five Diamond Acqualina Resort&Spa, Beachfront Hotel a Andrew Harper Beach a Spa. Obyvateľom Acqualina Estate budú plne k dispozícii aj služby komorníka, denné upratovanie apartmánov, starostlivosť o deti a domácich miláčikov a odvoz limuzínou.

Karl Lagerfeld
V luxusnom rezorte je postarané aj o domácich miláčikov.

Kombinácia luxusného bývania, opulentnosti, precízneho dizajnu a štýlu, ktorú Acqualina Estates ponúka, rozhodne nesklame očakávania ani toho najnáročnejšieho klienta.

Karl Lagerfeld
Výhľad na pláž

Developerský projekt sa začal budovať koncom roku 2017. Rezidencie sa pohybujú v cenových kategóriách od 4,2 do 9 miliónov dolárov. Ceny Penthouse a rodinných domov sú k dispozícii na vyžiadanie.

www.estatesatacqualina.com

Karl Lagerfeld
Veže Acqualina Estates

Text: Michaela Mičatková, foto: The Estates at Acqualina