Viac vitality, lepšie trávenie, kvalitnejší spánok

231
Healt

Detox a kilá dole – bez hladovania!

Neera sirup
Neera sirup

Viac vitality, lepšie trávenie, kvalitnejší spánok, dobre fungujúci krvný obeh, silnú imunitu, čistejšiu pleť, pevné nechty aj vlasy a pocit telesného komfortu pocítite po aplikovaní detoxikačnej kúry Neera, ktorá vaše telo zbaví nahromadených odpadových látok, jedov či hlienu a opäť v ňom naštartuje jeho prirodzené procesy. Je to umne vybalansovaný mix stromového sirupu Neera, čerstvej citrónovej šťavy, vody a kajanského korenia. Základ tvorí stromový sirup Neera – tá najčistejšia miazga juhoázijských paliem a najkvalitnejší kanadský javorový sirup stupňa C+. Aplikovať kúru môžete raz denne namiesto večere, pravidelne jeden deň v týždni alebo počas 10-dňového Neera detoxu. Hladovať nebudete, keďže pitím výživného prírodného nápoja Neera dodáte denne telu 400 až 500 kalórií, minerály, stopové prvky a jednoduché cukry. Očistiť sa a zhodiť kilá tak zvládnete bez nervozity a škvŕkania v žalúdku! Viac informácií na 0948 042 713 a na webe www.neera.sk.

Hľadáte pomoc?

Keď nás život zaskočí, často nevieme hneď nájsť správny smer na vyriešenie svojej neľahkej situácie. Závisí od problému, no možností, na koho sa obrátiť o dobrú radu a podporu, je viacero:

  • Nezisková organizácia Raná starostlivosť – Centrum včasnej intervencie pre rodiny s deťmi so zrakovým a viacnásobným znevýhodnením (mentálnym, zmyslovým, fyzickým)

Organizácia poskytuje sociálnu službu včasnej intervencie rodinám, ktoré majú malé dieťa vo veku do 7 rokov. Pomáha im zorientovať sa v právach, ktoré majú v sociálnej oblasti a spolu s ďalšími odborníkmi stimuluje komplexný vývin dieťaťa podľa jeho individuálnych potrieb. Viac informácií získate na www.RanaStarostlivost.sk.

  • Online poradňa pre onkologických pacientov SOPO

Bezplatná sociálno-právna poradňa je unikátnym projektom spoločnosti TEVA Pharmaceuticals, ktorého cieľom je pomôcť pacientom a ich rodinným príslušníkom nájsť potrebné informácie v prehľadnej forme a na jednom mieste. Aby ste sa mohli s online poradňou spojiť, v onkologickej ambulancii dostanete od lekára edukačnú brožúru s unikátnym kódom, vďaka ktorému sa budete môcť na stránke prihlásiť a napísať svoj problém. Podrobnejšie informácie na www.sopo.sk.

Raná starostlivosť
Raná starostlivosť
Nature BIOactive
Nature BIOactive

BIO koktail

Doprajte svojej pleti kvalitnú výživu aj pomocou krému Nature BIOactive českej kozmetickej značky For Life & Madaga. Krém obsahuje čisto prírodné ekologické BIO suroviny, ktoré pleti zabezpečia komplexnú ochranu, výživu a dokonalý anti-age efekt. Nájdete v ňom argánový, jojobový, olivový a slnečnicový olej, BIOsacharid, marhuľový olej, aloe vera, medovku lekársku, zimolez japonský, bambucké maslo a prírodný vitamín E. Je vhodný pre všetky typy pleti a vekové kategórie a možno ho používať ako denný aj nočný krém. Viac informácií na www.forlifemadaga.com.

Bez bubliniek v kondícii

Pri športe, fyzickej námahe alebo v stresových situáciách je dopĺňanie minerálov pre organizmus veľmi dôležité. Ak totiž v tele chýbajú, telo siaha na dno svojich zásob či síl a okrem zníženého výkonu riskujeme aj vážnejšie zdravotné dôsledky. Pri športe je vhodnejšia neperlivá voda: oxid uhličitý v sýtených minerálkach sa totiž rýchlejšie vstrebáva do krvi, čo počas telesnej aktivity zvyšuje tlak, frekvenciu dychu a srdečného tepu. Po neperlivej minerálnej vode siaha aj úspešný slovenský atlét Ján Volko. „Neperlivú minerálnu vodu Magnesia pijem počas tréningov preto, že pomáha dopĺňať magnézium, teda horčík. Čím väčšiu fyzickú námahu vynaložím, tým viac ho moje telo spotrebuje. Horčík je pri športovaní nevyhnutný, lebo sa podieľa na uvoľňovaní energie či spaľovaní tuku, zlepšuje orientáciu a kardiovaskulárny systém. Ak ho pravidelne nedopĺňam, môj výkon tým trpí,“ vysvetľuje Ján. Dodáva však, že nedostatok tohto minerálu počas zvýšenej fyzickej aktivity môže mať aj vážnejšie dôsledky ako len slabšie športové výsledky. „Sú to napríklad svalové kŕče či tráviace ťažkosti, ale aj pocit nervozity či psychickej nerovnováhy a ťažšia regenerácia po výkone,“ dopĺňa atlét. Výborným zdrojom horčíka je minerálna voda Magnesia neperlivá s jedinečnou plnou chuťou. Navyše má nízky obsah sodíka, takže zbytočne nezaťažuje organizmus. Jedna 1,5-litrová fľaša obsahuje 255 miligramov prírodného horčíka, čo predstavuje približne 2/3 jeho odporúčanej dennej dávky.

Ján Volko
Ján Volko

Text: firma, Dagmar Murgašová, foto: archív značiek, pixabay.com