Výber letných kozmetických noviniek

169
Kozmetika

Nerobte si vrásky z vrások!

Pleťový booster je súčasný hit v starostlivosti o pleť a dôvod, prečo si prestať robiť vrásky z vrások. Intenzívny omladzujúci, hydratačný & rozjasňujúci pleťový booster od Manufaktury je doslova nabitý vysokým obsahom aktívnych látok pre omladenie pleti. Hoci ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, jeho sila spočíva vo vysokej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií. Obsiahnutý olejový extrakt zo svetlice farbiarskej bohatej na omega 6 mastné kyseliny spoločne s extraktom z plamatky kapustovej, kozinca blanitého a koenzýmu Q10 okamžite a dlhodobo redukuje vrásky. Že ide o skutočne mimoriadny produkt, dokazuje aj klinická štúdia vykonaná v Českej republike. Bolo preukázané významné vyhladenie vrások až o 64,5 %, pričom 95 % žien zaznamenalo redukciu vrások. Hydratácia pleti sa dlhodobo zvýšila až o 10,7 %.

Skin booster
Pleťový booster je súčasný hit v starostlivosti o pleť a dôvod, prečo si prestať robiť vrásky z vrások.

 

Redensyl komplex
Starosti z riedkych vlasov a ich nadmerného vypadávania môžete teraz hodiť za hlavu.

Radosť z krásnych vlasov

Starosti z riedkych vlasov a ich nadmerného vypadávania môžete teraz hodiť za hlavu. Unikátne vlasové sérum proti vypadávaniu vlasov s vysokým obsahom aktívnych látok podporuje rast vlasov, obmedzuje ich vypadávanie, zosilňuje ich a zahusťuje (o 10 až 20 %). Prírodný kofeín aktívne pôsobí na vlasové folikuly, predlžuje ich život a stimuluje rast vlasov. Originálny Redensyl komplex s výťažkom zo smrekovca a zeleného čaju reaktivuje kmeňové bunky vlasových vačkov, podporuje rast vlasov, obmedzuje ich stratu a pri pravidelnom používaní má lepšie výsledky ako transplantácia vlasov (až +28 200 nových vlasov). Optimálna dĺžka kúry je 3 mesiace, treba teda trošku starostlivosti a trpezlivosti, ale až za 28 200 nových vlasov toto úsilie zaiste stojí!

Dokonalý letný look

Preniknite do sveta Soleil, sveta rozkoší, s kolekciou Tom Ford Soleil 2019! Ide o starostlivo navrhnutý výber make-upu so šupinkami 24-karátového zlata a skutočnou záplavou osviežujúcej hydratácie. Lahodné farby na pery odzrkadľujú trblietanie bazénov, prémiové bronzery predstavujú výzvu pre tie najteplejšie slnečné lúče a letný kompaktný make-up v poduške prináša pokožke pocit ochladenia a korekcie.

Tom Ford
Preniknite do sveta Soleil, sveta rozkoší, s kolekciou Tom Ford Soleil 2019!
Manufaktura
Opálený vzhľad je pre mnohých symbolom zdravia, krásy a príťažlivosti.

Zlatisté opálenie

Opálený vzhľad je pre mnohých symbolom zdravia, krásy a príťažlivosti. Slnečné lúče alebo solárium však pokožke dlhodobo nesvedčia – UV lúče pri tomto spôsobe opaľovania prenikajú až do spodnej vrstvy pokožky, čím nenávratne ovplyvňujú a poškodzujú kožné bunky a urýchľujú tak starnutie pleti. Ideálnou cestou ako získať zlatisto hnedú pleť sú samoopaľovacie prípravky, ktoré pôsobia v najvrchnejšej vrstve pokožky. Vyskúšajte pleťový a telový fluid s unikátnou prírodnou neškodlivou samoopaľovacou ingredienciou DHA (s bio certifikátom ECOCERT), marhuľovým, mandľovým a jojobovým olejom a ovseným beta-glukánom. Vykúzli na vašej pokožke atraktívny zlatohnedý tón a zanechá ju hebkú a starostlivo hydratovanú.

Text: Marianna Sadloňová, foto: Manufaktura, Tom Ford, pixabay.com