Letné novinky pre gurmánov

92
Novinky

Gurmánske kávy

Spoločnosť Barzzuz prináša plantážne (single origin) gurmánske kávy zo všetkých kútov sveta. Kávu pražia vo vlastnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji. Proces má formu tradičnej manufaktúry. Sortiment spoločnosti tvoria plantážne kávy a kávové zmesi Barzzuz. Momentálne je na výber vyše 50 druhov káv vrátane BIO, Rain forest certifikovaných či bezkofeínových káv. Všetky sú v ponuke v rôznych stupňoch praženia, takže si vyberie určite každý.

Barzzuz
Spoločnosť Barzzuz prináša plantážne (single origin) gurmánske kávy zo všetkých kútov sveta.
Pepsi Lime
Ochutené kolové nápoje sa stávajú hitom.

Zaži niečo nové!

Ochutené kolové nápoje sa stávajú hitom. Ak aj vy radi skúšate nové veci, siahnite po Pepsi s príchuťou limetky. Kombinácia kofeínu a osviežujúceho citrusu dodá vášmu dňu ozajstnú šťavu a inšpiruje k novým vzrušujúcim zážitkom. Vďaka bezkalorickej receptúre s nulovým obsahom cukru si navyše novú lásku môžete dopriať bez akýchkoľvek výčitiek.

S chuťou slnečného Talianska

Stredomorské Taliansko je povestné nádhernými plážami, uvoľnenou atmosférou a originalitou chutí. Medzi ikony patrí tradičná, lahodná cedrata – osviežujúci nealkoholický nápoj z plodov cedrátu s plnou chuťou citrusov. Práve toto osvieženie bolo inšpiráciou pre obľúbenú značku Mattoni. Svoj bohatý rad ochutených perlivých minerálnych vôd dopĺňa o originálnu príchuť Mattoni Cedrata.

Mattoni Cedrata
Stredomorské Taliansko je povestné nádhernými plážami, uvoľnenou atmosférou a originalitou chutí.
Zlatý bažant
Už celé polstoročie prinášajú majstri pivovarníci z Hurbanova zákazníkom poctivé slovenské pivo.

Spomienka na históriu

Už celé polstoročie prinášajú majstri pivovarníci z Hurbanova zákazníkom poctivé slovenské pivo. To sa počas svojej existencie dostalo do Himalájí, vyletelo na obežnú dráhu či oboplávalo zemeguľu. Na oslavu 50 rokov majstrovskej práce pripravil hurbanovský pivovar obľúbené pivo Zlatý Bažant 10% v originálnom dizajne, ktorý zobrazuje práve jeho najvýznamnejšie historické míľniky. Okrem toho špeciálne pre túto príležitosť navýšil objem plechovky o 50 ml piva za nezmenenú cenu.

Desperados v plechovke

Atmosféru jedinečných momentov dokáže znásobiť unikátny chuťový zážitok. Práve ten si môžete dopriať s obľúbeným nápojom Desperados, ktorý v sebe ukrýva spojenie originálneho piva s príchuťou tequily. Osviežujúcu a divokú chuť pivnej prémiovej špeciality si odteraz môžete vychutnať aj v praktickej pollitrovej plechovke, ktorá je mimoriadne vhodná aj na cesty a môže vás tak ľahko sprevádzať pri každom dobrodružstve.

Desperados
Atmosféru jedinečných momentov dokáže znásobiť unikátny chuťový zážitok.

 

Dr Oetker
Obľúbený strakatý puding prichádza vo forme zábavnej torty.

Strakatá torta pre maškrtníkov

Máme dobrú správu pre všetkých milovníkov pudingu Paula. Obľúbený strakatý puding prichádza vo forme zábavnej torty. Nová Paula strakatá torta v sebe ukrýva tri vrecúška, v ktorých je zmes na prípravu kakaového korpusu, vanilkového krému a zmes na prípravu pudingových kakaových škvŕn. Paula strakatá torta je dokonalou pochúťkou na narodeniny, meniny alebo na víkend s rodinou. Radosť budú mať predovšetkým naši najmenší, na ktorých čakajú zábavné maľovanky na vnútornej strane každého balenia.

Gravimilk
Unikátny mliečny nápoj Sunar Gravimilk sa vracia s vylepšenou receptúrou

Pre mamičky

Unikátny mliečny nápoj Sunar Gravimilk sa vracia s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá na základe poznatkov o výžive, ale tiež v spolupráci so samotnými spotrebiteľkami – nastávajúcimi a dojčiacimi mamami. Je určený pre všetky tri fázy materstva – prípravu na počatie, tehotenstvo a dojčenie. Inovovaný nápoj obsahuje jód, železo a aj veľmi dôležitú kyselinu listovú. Zároveň obsahuje vitamíny B2 a C, DHA omega-3 mastné kyseliny a mliečny tuk, ktorý nápoju prepožičiava jemnú mliečnu chuť. Na pultoch ho nájdete v praktickej plastovej uzatvárateľnej dóze v troch príchutiach – čokoláda, vanilka a malina.

www.gravimilk.sk

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek, unsplash