Kúpeľňová mozaika

239
Kúpeľňa

Dizajnovú pestrosť, hygienický komfort a špičkové technológie ponúkajú nové kolekcie svetových výrobcov kúpeľňového vybavenia. Inteligentné riešenia prinášajú pohodlie, krásu a sú skvelou inšpiráciou…

High-tech materiál

Umývadlo nastavuje tón štýlu celej kúpeľne. Collaro od Villeroy & Boch zaujme zaoblenými úzkymi hranami, ktoré celej kolekcii dodávajú ľahkosť. Nový tvar umožnil kreovať materiál TitanCeram vyznačujúci sa výnimočnou odolnosťou. Kolekcia je aj vďaka širokej ponuke umývadiel ideálnym riešením pre rôzne konfigurácie miestnosti.

Collaro
Umývadlo nastavuje tón štýlu celej kúpeľne.

Vodný bodyguard

Inteligentný domov vytvárajú moderné technológie, ktoré poskytujú aj bezpečnosť pri používaní vody. Nežiaducemu vytopeniu zabráni nový systém GROHE Sense a GROHE Sense Guard, ktorý v kúpeľni odhalí únik vody alebo rizikovú vlhkosť, a upozorní vás aj správou v telefóne. Senzor Sense má priemer 8,4 cm. Viac informácií na www.grohe.com.

Grohe sense
Inteligentný domov vytvárajú moderné technológie
Laufen vaňa
Súčasťou novej kolekcie Sonar od Laufen je oválna voľne stojaca vaňa

Dokonalý relax

Súčasťou novej kolekcie Sonar od Laufen je oválna voľne stojaca vaňa z high-tech materiálu Marbond (160 x 81,5 x 53,5 cm). Fyzický komfort pri kúpeli zvyšuje opierka hlavy a chrbta. Na okraj vane možno pripevniť praktickú odkladaciu misku.

Hra svetla a farieb

Dizajnérov Dornbrachtu fascinuje sklo, a tak sa rozhodli po prvýkrát použiť tento materiál aj pri tvorbe novej kolekcie vodovodných batérií, ktoré skrášlili kohútikmi z krištáľu Swarovski®. Pôsobia elegantne a v závislosti od osvetlenia kúpeľne vytvárajú výrazné svetelné efekty. K dispozícii sú v asymetrickom prevedení alebo s filigránovým lemovaním.

Dornbracht
Dizajnérov Dornbrachtu fascinuje sklo
Scaletta
Radiátor Scaletta, ktorý patrí už k ikonickým výrobkom spoločnosti Tubes

Zlatá funkčnosť

Radiátor Scaletta, ktorý patrí už k ikonickým výrobkom spoločnosti Tubes, získal nový farebný povrch. Zlatá premieňa tento „ohrievací rebrík“ na atraktívny dekoratívny prvok. Dizajn: Elisa Giovannoni.

Štýlové súkromie

Kúpeľňa ako súčasť spálne býva častým riešením v modernom interiéri. Štýlové súkromie tejto kombinácii dodávajú posuvné dvere IDEALINE od JAP FUTURE. Sklenú výplň zakomponovanú v subtílnom obvodovom ráme z eloxovaného hliníka možno členiť pomocou hliníkových priečok zvisle alebo vodorovne v šiestich základných modelových variantoch. Možné sú však aj iné verzie, pričom maximálne rozmery posuvného dverového krídla sú 1 250 x 3 000 mm.

Idealine
Štýlové súkromie tejto kombinácii dodávajú posuvné dvere IDEALINE od JAP FUTURE.

Text: Dagmar Murgašová, foto: archív značiek, pixabay.com