Vyberte si z luxusných dizajnových doplnkov

174

Prstene láskyBisaku

Vyberte si tie pravé prstene z lásky! Každý prsteň z dielne Bisaku sa vyznačuje nezameniteľným dizajnom a úctou k tradičnému remeselnému spracovaniu. Nadčasovú eleganciu a štýlovú jednoduchosť vytvárajú jemné línie a výrazné, dokonale vybrúsené drahokamy. Šperky z originálnej kolekcie zásnubných a snubných prsteňov Bisaku sa tak stávajú jedinečnými darmi, za ktorými je ukrytý prísľub večnej lásky.

www.bisaku.cz, instagram: bisaku, facebook: bisaku

SeewiDrevené skvosty

Seewi je slovenská značka zameraná na dizajnové a zároveň ručne robené perá z luxusných drevín, ktorej cieľom je priniesť na trh exkluzívne kolekcie písacích nástrojov. Sety značky Seewi, ako napríklad Beach Gold Rush Set, predstavujú ideálnu kombináciu dizajnovo zladených a ručne vyrábaných drevených doplnkov, ktoré dokonale vystihnú vašu osobnosť a dodajú vám jedinečný a neprehliadnuteľný štýl. Ak hľadáte tip na originálny darček pre pánov, ste tu na správnej adrese.

Bree

Štýlové kabelky

Zoznámte sa s najnovšou kolekciou mimoriadne hodnotných cross shoulder kabeliek Bree z hovädzej kože California! Ide o kožu s prirodzeným jemným zvrásnením, vyčinenú rastlinnými prípravkami a zafarbenú tón v tóne. Koža neprechádza finálnou úpravou, a preto prípadné nerovnosti a zvrásnenie len zdôrazňujú jej prirodzenú krásu. Postupom času získava tiež prirodzenú patinu. Praktická kabelka má odnímateľný nastaviteľný ramenný popruh. Vo vnútri nájdete dve vrecká na mobil, dve pútka na ceruzky, priehradku na zips a kľúčenku.

ChopardHonosné hodinky

Chopard predstavil na tohtoročnom veľtrhu Baselworld tri honosné novinky, ktoré sú obohatením kolekcie L´Heure du Diamant a excelentným príkladom majstrovskej spolupráce hodinárov a klenotníkov prestížnej značky. V modeloch sa spája majestátnosť diamantov a výnimočná krása drahých kameňov so spoľahlivým a precíznym hodinárskym strojčekom. Tieto hodinkové šperky sú predovšetkým ódou na svetlo: vyjadrujú nežnú krásu úsvitu, čaro intímnej večere pri sviečkach či slávnostný lesk žiarivých lustrov.

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek, pixabay.com