Kto bude tým najkrajším?

273
Muž roka

Oficiálnym predstavením finalistov otvorili tohtoročný jubilejný 20. ročník súťaže mužskej krásy Muž roka 2019.

Prezident súťaže David Novotný bol s priebehom tlačovej konferencie nadmieru spokojný. „Vidno, že súťaž Muž roka, ktorá tento rok oslavuje 20. narodeniny, priťahuje nielen čoraz viac kvalitných uchádzačov, ale aj záujem médií. Veď aj máme čo ponúknuť. Sympatickí mladí muži s vypracovanými telami, exkluzívne sústredenie v atraktívnom rezorte v Tunisku a potom finálový galavečer v krásnom prostredí secesného náchodského divadla, to všetko sú nezabudnuteľné zážitky. Navyše víťazi poletia na svetové súťaže, kde sa chalani z Muža roka každoročne umiestňujú na popredných miestach. Musím sa, samozrejme, poďakovať sponzorom, pretože bez nich by sa súťaž nezaobišla. Veľmi pekne ďakujem.“

Muž roka

Adepti na titul Muž roka 2019 sa predstavili so svojimi patrónmi, medzi ktorými boli Uršula Kluková, Štěpánka Duchková, Radim Flender, Pavel Trávníček, Kája Pavlíček, Zuzana Bubílková, Hanka Krampolová, Muž roka Jiří Kmoníček a ďalšie známe osobnosti. Svojho zverenca podporilo tiež duo Muž roka 2016 Josef Kůrka a herečka Jitka Asterová.

Muž roka

Príprava v Tunisku

Dvanásť finalistov jubilejného 20. ročníka súťaže mužskej krásy a elegancie Muž roka 2019 pozval prezident súťaže David Novotný a spoluorganizátorská agentúra Cast Me tentoraz do tuniského letoviska na tradičné sústredenie pred finálovým vystúpením. Mladí muži mali nabitý program, počas sedemdňového pobytu museli zvládnuť veľa aktivít, ktoré s finále súvisia.

Cestovná kancelária Fantasy Travel pripravila pre finalistov, VIP hostí a novinárov v hoteli Jaz Tour Khalef v meste Sousse skvelé zázemie.

Muž roka

V pracovnej náplni finalistov súťaže bolo tiež vytvorenie fotiek pre pripravovaný kalendár Muž roka 2019. Fotografie v plavkách a spodnej bielizni DMXGEAR vznikali pri hotelovom bazéne a na piesočnatej pláži. Pánske obleky Koutný Prostějov s okuliarmi Optika Slavíková zase chlapci nafotili v atraktívnom prostredí kolosea v El Jeme a v prístavnom meste Port El Kantaoui.

Muž rokaVýsledok v auguste

Sústredenie Muža roka si pochvaľovali aj samotní finalisti. „Ubytovanie a okolie hotela je super. Program je síce náročný, ale zvládli sme to. Museli sme,“ vyhlásili unisono mladí muži.

David Novotný všetkých prítomných pozval na finále súťaže do Náchoda: „Ďakujem všetkým, ktorí toto krásne sústredenie zabezpečovali. Myslím, že z Tuniska si odnesú krásne spomienky nielen finalisti. Pozývam všetkých na slávnostné finále Muža roku 2019, ktoré sa koná 23. augusta v Mestskom divadle v Náchode.Muž roka

 Text a foto: Muž roka