Komfortné ubytovanie, kvalitné pokrmy a wellness

158
Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel deluxe

Pražská štvrť Holešovice, v ktorej sa nachádza náš Absolutum Boutique Hotel, sa už na začiatku roka 2017 umiestnila v ankete cestovateľského portálu Travel Supermarket o najlepšiu štvrť v Európe na krásnom 15. mieste.

V rebríčku dokonca predbehla známe štvrte v Amsterdame, Barcelone alebo Paríži. Hodnotili sa tri kategórie – kultúra, kreativita a hodnota. Významným faktorom bol tiež počet zaujímavých reštaurácií a kaviarní, alternatívnych podnikov, galérií a zdieľaných priestorov pre prácu. V posledných rokoch tu taktiež vyrástlo veľa nových, moderných administratívnych budov, ktoré sú sídlom významných medzinárodných firiem. Týmto sa pre náš hotel otvorili ďalšie obchodné príležitosti a prichádza k nám tak aj nová klientela.

Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel junior

V našej spoločnosti sa riadime 11+1 základnými hodnotami. Jedna z nich znie takto: „Rastieme ako snehová guľa – odvážne – cez osobnosti, produkty, služby a partnerstvo.“ Náš hotel sa neustále vyvíja a zlepšuje. Klientom chceme poskytnúť ten najvyšší štandard služieb a vybavenia, preto je potrebné neustále renovovať, modernizovať a prinášať nové nápady. V priebehu posledných rokov sme uskutočnili kompletnú rekonštrukciu všetkých izieb, a to vrátane okien, nábytku, kúpeľní a kobercov. Naše izby vynikajú svojím unikátnym dizajnom a pri ich zariaďovaní kladieme dôraz na použitie prírodných materiálov a interiérových doplnkov. Dokonalá čistota a perfektný servis sú u nás samozrejmosťou. Naši klienti nás za to odmeňujú čoraz lepšími recenziami a my sa neustále posúvame nahor na pomyselnom hotelovom rebríčku.

Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel junior

Na začiatku roku 2019 bolo pre nás veľkou výzvou prebratie hotelovej reštaurácie Salut od minulého nájomcu. Po dlhých rokoch sme sa opäť plne vrhli do sveta gastronómie. Za pár mesiacov sa nám podarilo vytvoriť útulné miesto, malú oázu pokoja a výborného jedla, dostupnú nielen pre našich hotelových hostí, ale aj pre klientov zo širokého okolia. V našej reštaurácii sa riadime princípom 3 surovín. V praxi to znamená to, že v našich jedlách dominujú 3 hlavné ingrediencie, ktoré dokopy tvoria delikátny a chuťovo vyvážený pokrm. Pracujeme výhradne s čerstvými, zdravými a lokálnymi surovinami, ktoré sa pestujú či produkujú do 150 km od našej reštaurácie. Pri varení nepoužívame žiadnu chémiu či múku, omáčky redukujeme. K potravinám sa správame s úctou, z každej suroviny sa snažíme vyťažiť čo najviac a eliminovať odpad.

Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel suite

Dňa 12. 6. 2019 u nás prebehol krásny večierok, ktorý sa konal pri príležitosti spojenia hotela Absolutum s reštauráciou Salut a zároveň bol spoločnou oslavou ich 14. narodenín. Naším cieľom je urobiť z nášho hotela a reštaurácie to najpríjemnejšie miesto v Prahe 7. S tým úzko súvisí aj kultúrny život, do budúcnosti preto plánujeme pravidelné hudobné večery a nedeľné brunche pre rodiny s deťmi. Vďaka svojej výbornej polohe priamo pri zastávke metra a veľkému parkovisku sa nám otvára dostupnosť z celej Prahy a jej okolia.

Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel

Ďalšou gastronomickou novinkou v našom hoteli je karavan (food truck) Salut on the wheels, ktorý sme otvorili naproti stanici metra Holešovice. Počiatočný podnet pre jeho vznik vychádzal zo skutočnosti, že sa v blízkosti nášho hotela nenachádza žiadne zariadenie podobného typu a možnosti dať si kvalitnú kávu „so sebou“ boli veľmi obmedzené. Ponúkame tu výbornú značkovú kávu, čaj a ďalšie lahodné teplé aj studené nápoje.

Absolutum Boutique Hotel
Absolutum Boutique Hotel

Obrovskou devízou nášho hotela je taktiež wellness centrum Infinit, ktoré je právom najlepšie hodnoteným relaxačným centrom svojho druhu v pražskej štvrti Holešovice. Užijete si tu wellness zónu s rustikálnou fínskou saunou, ochladzovacím bazénikom, zážitkovou sprchou a priestrannou relaxačnou miestnosťou. Zájsť si môžete taktiež na rôzne druhy masáží a do solária s kolagénom. Ponúkame zážitkové balíčky a príjemný priestor pre odpočinok pri vonnej sviečke, so šálkou čerstvého bylinkového čaju či pohárom sektu.

Užite si pobyt v štvrti, kde sa nikdy nebudete nudiť. Náš Absolutum Boutique Hotel vám k tomu ponúkne komfortné ubytovanie, kvalitné pokrmy a náročný deň môžete zakončiť v našom wellness centre. Budeme sa na vás tešiť.

Absolutum Boutique Hotel, Praha

+420 222 541 406

booking@absolutumhotel.cz

www.absolutumhotel.cz

www.salutrestaurant.cz

Text a foto: Absolutum Boutique Hotel