Zážitky pre všetky zmysly

491
Novinky

Nový Panasonic Lumix G90 vyniká praktickým prevedením, perfektnou mobilitou a bohatou funkčnou výbavou.

Základom výbavy je snímač Digital Live MOS s rozlíšením 20,3 MPix, najnovšie obrazový procesor Venus a päťosový špeciálny duálny stabilizátor Dual I.S 2. Vďaka tomu možno G90 využiť na akčné fotografovanie, ale aj natáčanie 4K videí v najrôznejších situáciách a podmienkach.  Dizajn prístroja je konštruovaný tak, aby sa s ním ľahko a pohodlne pracovalo aj jednou rukou. Je utesnený proti rozmarom počasia a má celkovo zvýšenú odolnosť. Do výbavy patrí aj OLED hľadáčik a výklopný displej na zadnej strane, takisto typu OLED, s uhlopriečkou 7,6 cm, ktorý umožňuje tvorbu kompozície i selfie záznamov. Cena: od 999 €.

Lumix G90
Lumix G90

Spoločnosť Samsung uviedla na trh najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým dizajnom prémiovej značky AKG.

V pätici noviniek zaujme model N200A. Tieto športové slúchadlá oslnia  nízkou hmotnosťou, vážia len 21 gramov. Slúchadlá majú vodeodolnosť certifikovanú štandardom IPx7 – teda do hĺbky jedného metra až po dobu tridsať minút. Na jedno nabitie vydržia 8 hodín telefonického hovoru alebo prehrávania hudby a disponujú funkciami Ambient Aware a Talk Thru, s ktorými nestratíte kontakt s okolím. Ich spájací kábel je obalený vysoko kvalitnou tkaninou a samotné štuple obsahujú magnety, ktorými ich spojíte, keď práve nepočúvate. Nekonečné rozmotávanie káblov tak nehrozí. Odporúčaná maloobchodná cena modelu je 129 €.

N200A
Samsung N200A

Text: firma, d , foto: archív značiek, pixabay.com