Nepriaznivé dozvuky leta

162
Kozmetika

Intenzívne slnečné lúče, kúpanie v slanej či chlórovej vode, klimatizácia… To všetko napáchalo počas leta na našej pleti škody. Na jeseň preto venujme oveľa viac pozornosti našej kráse.

Exfoliácia a zjednotenie

Exfoliácia, čiže odstránenie odumretej kože, je po lete viac než potrebné. Vsaďte na jemný píling! Maska od Nuxe obohatená o 100-percentne prírodné mikroskopické zrnká kremíka jemne zbaví nečistôt a zjednotí všetky typy pleti vrátane citlivej. Dve prírodné prísady – voda z ružových kvetov v kombinácii s makadamiovým olejom – dodajú pokožke pocit neuveriteľnej hebkosti. Raz alebo dvakrát do týždňa naneste masku na celú plochu obličaja a vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť dve minúty a jemne masírujte krúživými pohybmi do pokožky, pokiaľ sa gél nepremení na olej, potom opláchnite vodou.

Nuxe
Exfoliácia, čiže odstránenie odumretej kože, je po lete viac než potrebné.

Bohatá dávka hydratácie

Osviežujúci ako lahodná dreň je gélový krém Matcha Fresh Cream, ktorý sa do pleti absorbuje v priebehu pár sekúnd. Obsahuje 94 percent zložiek prírodného pôvodu (infúziu čaju matcha a dvojitý hydratačný komplex). Krém pôsobí na viacerých úrovniach pleti. Zjednocuje tón a chráni pleť pred vysušením v dôsledku vonkajšieho znečistenia. Zároveň zvyšuje zásoby tak prepotrebnej hydratácie a zachováva perfektnú hydrolipidovú vrstvu až do 72 hodín. K dostaniu v sieti parfumérií FAnn.

Matcha Fresh Cream
Osviežujúci ako lahodná dreň je gélový krém Matcha Fresh Cream, ktorý sa do pleti absorbuje v priebehu pár sekúnd.

 

For Life and Madaga
For Life and Madaga

Pleť bez pigmentových škvŕn

Objavili sa aj na vašej tvári počas leta nepekné pigmentové škvrny? Bojovať proti nim vám pomôžu špeciálne „bieliace“ prípravky. Skvelé je White Concept Anti-Pigment sérum českej značky For Life & Madaga. Obsahuje vyššie množstvo štyroch účinných unikátnych látok, ako je Tego Cosmo (derivát našej prirodzenej aminokyseliny podporujúci potlačenie žltého tónu pokožky, celkové zosvetlenie pleti a spomalenie prenosu melanínu a jeho ďalšej tvorby), derivát vitamínu C s antioxidačným účinkom, vitamín B a výťažok z aloe vera. Koncentrované sérum nepôsobí len povrchovo, ale potláča nadmernú tvorbu melanínu priamo v pigmentových bunkách. Kúpite na www.forlifemadaga.com.

Zafixujte si bezchybný vzhľad!

Zafixujte si svoj mejkap za niekoľko sekúnd novým fixačným púdrom od značky Yves Saint Laurent! Fixačný púder All Hours je k dispozícii aj v univerzálnom odtieni. So všetkými výhodami fixačného púdru All Hours (ale bez zafarbenia) tento vynikajúci pomocník v neviditeľnom odtieni odstraňuje lesk a zanecháva pleť bez jedinej chybičky. Je dokonalý pre rýchle úpravy a zmatnenie mejkapu počas dňa.

Yves Saint Laurent
Zafixujte si svoj mejkap za niekoľko sekúnd novým fixačným púdrom od značky Yves Saint Laurent!

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív firiem