7 dôvodov návštevy Hotela Gino Park Palace****

1497
Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Ujdite z každodennej reality – zažite rozprávku

Dožičte sebe, svojim blízkym, svojej láske, prípadne obchodným partnerom únik z reality do minulých storočí. Rozprávkové zážitky poskytuje kaštieľ z roku 1612, ktorý sa po niečo vyše štyristo rokoch premenil na štvorhviezdičkový hotel. V ubytovacích priestoroch, reštaurácii, salónikoch, na terasách či vo fitness priestoroch na vás dýchne história snúbiaca sa so súčasnou eleganciou. Bonusom sú kaplnka a rozľahlý obrovský hotelový park.

Vitajte u nás!

Stačí, ak zamierite na horné Považie, zídete z diaľnice D1 v Považskej Bystrici a zamierite do mestskej časti Orlové. V našom hoteli vám radi poradia s výberom výletov či športových aktivít, lebo možností je nepreberné množstvo – historické pamiatky, národné prírodné rezervácie, aktívna turistika a cykloturistika. U nás sa zaručene nudiť nebudete.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Vzácny park

Takých parkov, aký je súčasťou Hotela Gino Park Palace****, už nie je veľa. Romantické chodníky s lavičkami lemujú historické dreviny, žije tu viacero druhov vzácneho vtáctva. Vyhľadávanou aktivitou je aj piknik priamo v tomto rozľahlom hotelovom parku, kde sa budete cítiť ako v lone prírody.

Vždy ústretový personál

V našom štvorhviezdičkovom hoteli je pre hostí pripravený nadštandardný komfort a servis, no atmosféru aj toho najšpičkovejšieho zariadenia vytvárajú predovšetkým ľudia. Ústretovosť, ochota, profesionalita, kvalitné služby a nikdy nechýbajúci úsmev sú v prístupe k hosťom samozrejmosťou nášho stabilného profesionálneho tímu.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Sme pyšní na gastronomickú ponuku

Vždy čerstvé regionálne a sezónne produkty, tradičné postupy overené časom pri príprave jedál spojené s aktuálnymi trendmi svetovej gastronómie – to sú hlavné tromfy našej kuchyne, ktorej vládne kreatívny šéfkuchár Ján Adamík. Zážitok z výborného jedla či drinku znásobí historické prostredie kaštieľa zo 17. storočia – reštaurácie, kaviarne, lobby bar alebo salóniky sú ideálne aj pre uzavretú spoločnosť, rodinné oslavy či dôležité pracovné rokovania.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Tu si povedzte ,,áno“ v romantickom prostredí

A zaručene na svoj veľký deň nezabudnete. Na perfektné zvládnutie svadby sme pripravení do najmenších detailov. O nič sa nemusíte starať, stačí, ak nám prezradíte dátum a počet pozvaných. Zabezpečíme, že vaši hostia sa budú cítiť ako v rozprávke.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Skvelý relax

K dokonalému odpočinku patrí aj aktívny relax, ktorý ponúkame priamo v hoteli. Hostia môžu využiť wellness centrum – vírivku, fínsku saunu, parnú saunu, ľadové vedro, Kneippov kúpeľ či tepidárium.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace ****

Vždy aktuálna ponuka

Koniec leta prináša aj novú ponuku reštaurácie – Kompletne nový A La Carte, pre náročných je tu aj týždenná ponuka Weekly Special – doplnok k sezónnej ponuke menu tri nové jedlá každý týždeň.

Pripravujeme aj tematické pobyty ako joga pobyt – dokonalý reštart po letnej sezóne alebo unikátny historický pobyt, ktorý sa nesie celý v duchu historickej atmosféry.

Chystáme pre vás aj veľkolepé zakončenie roka Silvester 2019, galavečerom bude hostí sprevádzať Lenka Debnárova a DJ Peter.

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace****

Text a foto: Hotel Gino Park Palace****