Miesto pod Tatrami, odkiaľ je všade blízko

442
Tatragolf Mountain Resort

Nachádza sa na strategickom mieste – blízko golfového ihriska, aquaparkov, turistických ciest, zjazdoviek či nákupných centier.

TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT je dovolenkovým miestom v najnavštevovanejšej turistickej destinácii na Slovensku. Nachádza sa v podtatranskej obci Veľká Lomnica, priamo z areálu sa naskytá jedinečný výhľad na celú panorámu Vysokých Tatier. Svojou ubytovacou kapacitou do 900 osôb je najväčším apartmánovým rezortom v celej tatranskej oblasti. Odtiaľto je všade blízko, ale zároveň (oproti ruchu turistických stredísk) tu nájdete pokoj a pohodu.

Tatragolf Mountain Resort

Apartmány vs. hotel

Výhody pobytu v apartmáne v porovnaní s pobytom v hotelovej izbe:

  • VIAC MIESTA, BALKÓN, TERASA: každý apartmán je rozlohou podstatne väčší ako hotelová izba a zároveň disponuje minimálne jedným balkónom alebo terasou;
  • VÝHODNEJŠIE PRE RODINY ALEBO SKUPINY: z 1- až 3-izbových apartmánov si dokážu viacerí vykombinovať ideálne skupinové ubytovanie;
  • ZARIADENÁ KUCHYŇA: každý apartmán disponuje kuchynským kútom s vybavením;
  • CENA: v porovnaní s podobným hotelom je pobyt v apartmáne cenovo výhodnejší;
  • BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE: pred budovou alebo v podzemnej garáži; v prípade, ak auto nechcete počas dovolenky používať, je tu možnosť použiť hotelový taxík.

Tatragolf Mountain Resort

Aký je Tatragolf?

RODINNÝ A ZÁŽITKOVÝ – priestranné rodinné apartmány s vlastnou kuchynkou, detské ihriská, spoločenské hry, animačné programy, reštaurácia s domácou kuchyňou, súkromné wellness, poznávacie a zážitkové výlety za históriou a prírodnými krásami, adrenalínové aktivity, vyhliadkové lety, sibírske psie záprahy, snežné skútre a iné atrakcie.

REKREAČNÝ A ŠPORTOVÝ – blízke golfové ihrisko Black Stork pre začiatočníkov a skúsených hráčov, lyžovanie, korčuľovanie, bežkovanie, moderné lanovky, aqua- a thermalparky, horská turistika, tanečno-športový program, regeneračné a ozdravné pobyty, športové sústredenia a ďalšie možnosti.

SPOLOČENSKÝ A EVENTOVÝ – firemné a teambuildingové akcie, konferencie a školenia, školy v prírode, detské tábory, rodinné oslavy a svadby, vzdelávacie pobyty, stužkové slávnosti, plesy a párty, podujatia pre verejnosť, letné a zimné akcie pod otvoreným nebom, spoločenské stretnutia, festivaly a rôzne iné akcie, možnosť spolupráce s kvalitnými animačnými službami.

Tatragolf Mountain ResortViac na www.tatragolf.sk

Text a foto: Tatragolf Mountain Resort