Kam s deťmi na dovolenku? TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT je skvelý výber!

628
Tatragolf Mountain Resort

V podtatranskej obci Veľká Lomnica nájdete moderný apartmánový rezort, kde si okrem spoločne prežitých chvíľ s deťmi užijete aj veľa zábavy a dokonale si oddýchnete.

Tatragolf Mountain Resort je ideálne miesto na rodinnú dovolenku s deťmi. Okrem pohodlného ubytovania a výborného jedla môžete svojim ratolestiam dopriať aj zaujímavé programy, ktoré pre ne pripravia šikovní animátori. Kreatívne dielničky, diskotéku, kvízy či párty pre najmenších, skrátka – každý si príde na svoje. Tematické programy neustále inovujú a obmieňajú, aby deti mohli vždy zažiť nové dobrodružstvá. Zatiaľ čo vaše ratolesti sa budú zabávať, vy môžete oddychovať.

Tatragolf Mountain Resort

Pohodlné a praktické

V apartmánoch Tatragolfu sa budete cítiť naozaj príjemne. Riešené sú formou štúdia, ktorého súčasťou je manželská posteľ, LCD televízor, jedálenský stôl so stoličkami, kompletne vybavená kuchynka, no i balkón alebo terasa. Oceníte aj šatníkovú skriňu na pohodlné uloženie oblečenia. Vo väčších apartmánoch je tiež k dispozícii pohovka v obývacej izbe. Apartmány sú priestranné, ale pôsobia útulne.

Tatragolf Mountain Resort

Dobrú chuť!

Skvelú atmosféru si vychutnáte aj v reštaurácii, ktorá je zariadená vo vidieckom štýle. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov a vďaka rôznorodosti a čerstvosti surovín dobre vyštartujete do každého dňa. Večere so štvorchodovým menu podľa vášho výberu sa stanú radostnou bodkou za dovolenkovými zážitkami.

Tatragolf Mountain Resort

Masáže, lyžovačky, výlety

Výnimočnosť rezortu Tatragolf spočíva aj v jeho polohe: blízko máte nielen do známych lyžiarskych stredísk, ale môžete si zaplávať aj v neďalekom aquaparku alebo termálnom kúpalisku či ponoriť sa do histórie pozoruhodných mestečiek v okolí. Možno sa však necháte zlákať relaxom pri originálnych masážach vo wellnesse nachádzajúcom sa v samotnom rezorte, a potom si z okna apartmánu doprajete jedinečný výhľad na celú panorámu Vysokých Tatier.

Tatragolf Mountain Resort

Dovolenkovú idylku podporia svojou ústretovosťou a profesionalitou pracovníci rezortu a tiež jeden dôležitý fakt: na rozdiel od iných tatranských miest a stredísk v TATRAGOLF MOUNTAIN RESORTE zaparkujete bez problémov.

Text a foto: Tatragolf Mountain Resort