Luxusné novinky tejto zimy

62
Novinky

Prstene lásky

Bisaku
Vyberte si tie pravé prstene z lásky!

Vyberte si tie pravé prstene z lásky! Každý prsteň z dielne Bisaku sa vyznačuje nezameniteľným dizajnom a úctou k tradičnému remeselnému spracovaniu. Nadčasovú eleganciu a štýlovú jednoduchosť vytvárajú jemné línie a výrazné, dokonale vybrúsené drahokamy. Šperky z originálnej kolekcie zásnubných a snubných prsteňov Bisaku sa tak stávajú jedinečnými darmi, za ktorými je ukrytý prísľub večnej lásky.

www.bisaku.cz, instagram: bisaku, facebook: bisaku

AD Style

Klasická elegancia

Znovu nadišlo obdobie vianočných večierkov a s ním aj rozhodovanie, čo si dať na seba. Hľadáte ideálny model? Vsaďte na tuxedo dress alebo inak povedané smokingové šaty! Takýto večerný outfit nikdy nevyjde z módy, a preto ho ocení každá aktívna žena. Jednoducho je to štýl, ktorý nesklame. Atraktívny kúsok v elegantnom prevedení ponúka aj značka AD Style.
www.ad-style.eu

Luminia
Ohúri, poteší, zanechá krásny dojem.

Osobný dar

Ohúri, poteší, zanechá krásny dojem. Personalizácia darčekov menom obdarovaného je dokonalým dotykom jedinečnosti so zaručeným WOW efektom! Málokto dokáže dať darovaniu také osobné čaro ako LUMINIA svojimi unikátnymi prírodnými sviečkami, parfumami a krištáľovými difuzérmi, ktoré vám na mieru personalizujú textom podľa vášho priania priamo na etiketách elegantných darčekov. Nádherne voňavými sviečkami v ikonickom ručne fúkanom Bohemia Crystal jedinečne a štýlovo darujete pohodu, svetlo, vôňu a príjemnú atmosféru. A to sú dary, ktoré potešia naozaj každého.

Diamond skin Omega
Omega od Diamond Skin je čistá nadčasová vôňa

www.luminia.com, info@luminia.com

Vôňa, ktorá opantá vaše zmysly

Omega od Diamond Skin je čistá nadčasová vôňa, ktorá povznesie vaše zmysly do nebeského blaha emócií. Jej plnosť predstavuje neutíchajúcu túžbu po dokonalosti a prekvapí každý váš zmyslový orgán. Prudko návyková vonná kompozícia omamuje svojou ľahkosťou a určite si vás podmaní nielen v tomto sviatočnom čase.

Text: Marianna Sadloňová, foto: archív značiek